Oceny Kia Sephia II

Najnowsze oceny Kia Sephia II

3,8
~remi
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Po siedmiu latach nie jest to samochód pokazowy w sensie wizaz ale jak wspominalem zostanie ze mna jeszcze pare lat.Kiedy go kupowalem obiecalem sobie 10 lat badz 300tys km i slowa dotrzymam.Ze zdziwieniem słysze komentarze ze auto z takim przebiegiem nie palki oleju(3litry)wymiana co 10tys Mobil 5w50 ale ku mojej satysfakcji tak wlasnie jest.Zadnego wycieku z silnika i szkrzyni.Sasiad ma A6 2001 taki bardzo ladny niemiecki samochod i na...
~adela37@op.pl
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Gdyby serwis był bardziej przyjaźniejszy dla kierowcy ( ceny !!!!!!! ) W serwisie za linkę do hamulca ręcznego śpiweają 150,00 zł sztuka - kupiłem orginał w sklepie z częściami do samochodów ja[pońskich i koreańskich - 57,80 zł sztuka. Przywieziono mi z Niemiec z serwisu linkę -orginał 64,00 zł sztuka. Ale co sę dziwić w naszym kraju jest taka polityka handlowa , lepiej sprzedać np.jedno za 50,00 zł niż 2 po 40,00 zł. Ceny w serwisie...
~MateuszNASA
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Polecam, autko na gazie pali bardzo mało średnio 7,9l/100 km, na benzynie ok. 8-9 l/100 km, oszczędne, budowane według radzieckiej zasady "gniotsia nie łamiotsia". Samochód dobrze wyposażony, tani w utrzymaniu i łatwy w naprawach. Auto jest bardzo ergonomiczne i oszczędne. Nie wymaga dużego wkładu finansowego, pali na przysłowiowego strzała ( podobne do Mazdy 326). Bardzo duża przestrzeń bagazowa w bagażniku. Łatwy w prowadzeniu, praktycznie...
~Tomaas
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Autem jeździ mi się bardzo przyjemnie. Zero problemów, duży komfort, relatywnie niskie koszty utrzymania... mogę z czystym sumieniem polecić jako pierwsze auto dla młodych rodzin dla dorobku, czy jako drugi samochód w rodzinie. Być może z biegiem czasu zapragniecie się przesiąść do innego autka... a może wcale nie. Ja tam swoją Kijankę zamierzam eksploatować jeszcze ładnych parę lat.
~Andrew
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Jak dla mnie bardzo przyjemne autko, bardzo pojemne mało usterkowe. Jedyną ale za to poważną wadą jest rdza, niestety trzeba z nią walczyć. Jednak po za tym małe usteeczki. Zdecydowanie polecam!! Ps. Bezpieczeństwo jest znikome, brak poduszek, abs.
3,2
~pergamin@o2.pl
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Niestety natrafiłem na wyjątkowo felerny egzemplarz lub po prostu te samochody dobrze służą do pewnego przebiegu, a potem lawinowo się sypią. Nie polecam więc kupować tych aut z przebiegiem powyżej 200tyś kilometrów.
~Tadeusz ted5@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Swietny samochód,kupiony za 13500zl z nowym gazem z 2001r. Poza kilkoma przypadłosciami -żarłocznośc na paliwo,delikatne plastiki i wyciszenie to jest bardzo dobrze. Za te pieniądze kupilbym stare samochody z roczników 1996-1998 z nabitymi kilka razy wiecej przebiegami a tu mam młodziutkie autko z pieknym wygladem limuzyny.
~kuba
Sedan 1.8 i 16V 111KM 82kW
wersja usa,spisuje sie znakomicie, jezdze w stanach dlugie trasy, nigdy sie nie zepsul, automat elastyccny niezawodny mocny,w stanach bardzo tani, nie bieze ani grama oleju, troche glosny silnik na wysokich obrotach, ale szybko przyspiesza,nawet bardzo.jak na usa pali bardzo malo paliwa, naprawde godny polecenia.
~dzodzo
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
za 13000zł z 1999 roku to autko warte tych pieniedzy czesci oryginalne nie sa drogie np cewka wysokiego napiecia 160 zł u dilera to sie wacha od 280 do 450 za ta sama cewke przewodu 20 złoty klocki oryginał 80zł komplet tył 60wymiana paska rozżadu razem z paskiem zaznaczam oryginalnym 250 zł
~Kazik
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Ayto w klasie C (golfa) kosztowało 1999r w salonie 42 tys. nie posiadało tylko klimatyzacji. Każdy niemiecki samochód tej wielkości i wyposażeniu kosztowałby od 61 do 67 tys. różnica w cenie to chyba cena "prestżu". Ale snobów nie brakuje. To mój 6 samochód w ciągu 30 lat po Renault Gordini, Wartburgu 1000, Syrenie 105 l, Fiacie 126p, Polonezie 1,6.