Lista ocen Fiat Stilo (466) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 553 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerry
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
bardzo dobrze szczególnie że auto nie udaje większego niż jest / np.oktawia 1 która jest wewnątrz ciasna lub corolla-auto w którym nie byłem w stanie zająć wygodnej pozycj a mam 185cm / przed zakupem stilo przymierzałem się do tych aut
~Micky19
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
mój tato ma 196cm i 115kg wagi wiec jest duzy ja i moj brat prawie po 190 i mama okolo 170 i miejsca jest pod dostatkiem. jedynie troszke niewygodne jest srodkowe miejsce z tyłu ale jeżdzimy przewaznie w 4. tylkna regulowana kanapa jest wypas
~woron2@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Bajer. Mam 190cm wzrostu, a za mną mieszczą sie ludziki o podobnych gabarytach. Bagażnik wystarczy, w końcu na długie wczasy jedziemy raz w roku i nie trzeba z tego powodu utrzymywać ciężarówki. Poza tym- popatrzcie co jest u konkurencji.
~kubi
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Auto jest przestronne, komfort jazdy wysoki jak za taką cenę, dużo przestrzeni dla kierowcy, nawet tego wysokiego (sam mam 192 cm wzrostu), z tyłu również sporo miejsca, zmieści się troje przeciętnych rozmiarów pasażerów.
~kawa
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Jak na auto klasy kompakt jest naprawdę dużo miejsca, konkurent Golf IV czy V może tylko pozazdrościć ilości miejsca w pierwszym rzędzie, szklany dach dodatkowo doświetla wnętrze dodając uczucia jeszcze większej przestronności.
~Cenioormo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Przestrzeń dla kierowcy i dla pasażera jest naprawdę komfortowa bo można rozłożyć się jak się tylko chce, niestety w wersji 3D z tyłu nie ma wtedy żadnego miejsca, ale kto kupuje autko 3D z myślą że ktoś będzie jeździł z tyłu :D
~astennu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Miejsca - mnóstwo. Za kierownicą, jako pasażer z przodu czy z tyłu - nie ma problemu. Ciut wyższe więc nad głową również przestrzeń. Potężny foremny bagażnik. W stosunku do mojego obecnego A4 B6 przepaść, chociaż wolę audi.
~Karol
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca w środku. Mam 184 cm wzrostu i przestrzeń dla kierowcy jest zupełnie wystarczająca a i pasażerowie nie narzekają. Jedynie uważam, że mogłyby być ciut niżej usytuowane fotele. Siedzi się dosyć wysoko.
~bajprzeznet
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Z przodu super, miejsce na nogi, głowę - nie ma żadnego problemu. Tył.. no tu już gorzej, co prawda wersje z odsuwaną kanapą nie mogą narzekac, ale standart jest taki co najwyżej dobry - ale na plus wygodna kanapa.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~miron
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Miejsca jak w kompakcie nie jest za dużo, w przypadku wożenia fotelika za siedzeniem pasażera fotel trzeba przesunąć prawie maksymalnie do przodu, mimo tego pasażer o wzroście 1,8m mieści się na nim bez problemu.