Lista ocen Fiat Stilo (466) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 553 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcinr82
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Siedząc w fotelu kierowcy ma się swobodny dostęp do najważniejszych elementów wyposażenia. Fotele przednie są wygodne. Pomimo że, auto jest 3 drzwiowe, na tylnej kanapie siedzi się wygodnie.
~m123
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo duza przestrzen dla kierowcy i pasazera - porownywalna z autami z segmentu D. Co do przestrzeni dla pasazerow tylnych siedzen, to sie nie wypowiadam, bo mam auto 3D i rzadko ktos tam siada.
~Marek
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Kierowca i pasażer z przodu b. dobrze z tyłu wygodnie ale dość mało miejsca na nogi przy maksymalnie odsuniętych fotelach. (przyzwyczaiłem się może do Passata, że można nogę na nogę założyć)
~Robert 88
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
sporo miejsca, z przodu i z tylu jest wuygodnie, mierze 185 a jadac tym autem nie odczuwam zadnego dyskomfortu :) plus wygodne podlokietniki, sporo schowkow, duzo miejsca nad glowa z przodu .
~LesiO
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Tu ciasnota ale mam spaczone pojęcie ciasnoty bo śmigam dwoma jeszcze dużymi samochodami w których miejsca jest znacznie więcej (Grand Voyager, Land Rover Freelander) i dla tego dam tylko 3
~jakub
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Z przodu bardzo dużo miejsca (mam 187 cm. wzrostu i ważę ponad 100kg.), z tyłu miejsce raczej dla mniejszych osób, dzieci (pewnie z powodu moich rozmiarów). W wersji Multiwagon OGROMNY BAGAŻNIK!!!
~mr gaunt
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Miejsca pod dostatkiem. Trasa w 4 osoby nie męczy w ogóle... w 5 osób nie jest już tak kolorowo, ale od biedy można próbować. Plusem auta jest spora ilość miejsca nad głową i na nogi z przodu.
~lukasz.kaszuba@gmail.com
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Z przodu idealnie, jestem dosyć wysoki ok 190cm wzrostu i nie każde auto mi pasuje. W tym nie jestem zmeczony, po zrobieniu 500km. 5 stopniowa regulacja foteli, kierownica 2 płaszczyzny.
~bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Nikt jeszcze nie powiedzial zlego slowa. Przy wzroscie 190 mozna wygodnie siedziec za kieownica, a z tylu tez zebow sobie kolanami nie wybijemy. Trzem pasazerom bedzie troche niewygodnie na dluzszych trasach.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~fil815@ op.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
kierowca i pasazer ...rewelacja przednie siedzenia sa wyprofilowane jak kanapy w pokoju i siedzi sie znakomicie ,gozej na zakretach.na tyle nawet babeczki dobrze nie pognieciesz bo malo miejsca...