Lista ocen Fiat Stilo (466) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 553 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
tu zaczyna sie ciekawie szukajac nowego auta okazalo sie ze zadne nowe auto w tej klasie nie dawalo takiej przestrzeni jak stary fiacik zostala mi wiec klasa srednia
~Kacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Z przodu standardowo, ale okay. Z tyłu, nawet z fotelikiem dziecięcym, masa miejsca, zarówno pomiędzy pasażerami, ale także na kolana pasażerów. Bagażnik wielki!
~DykuS17
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
w tym aucie siedzi się jak na taborecie !! sprawdźcie !! Sto razy wole żony skode felicie, nie wspomne o moim accordzie z tego samego roku !! nie do porównania !!
~inzynier
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Moim zdaniem jest wiecej miejsca niz w Golfie czy Corolli, mam 185cm wzrostu i z przodu miejsca mam wystarczajaco, z tyłu jechałem tylko raz ale spokojnie sie zmiescilem:P
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Dla dwoch osob z przodu miejsca cała masa :) z tyłu myślę ze jak na 3d też jest przyzwoicie - wiadomo nie jest to kombi :). Autko bardzo szerokie co napewno sie odczuwa w środku.
~młody
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Jak na samochód niższej klasy średniej przestrzeni nie brakuje zarówno dla pasażerów z tyłu jak i przodu. Niektóre większe auta nie oferują tyle miejsca na tylnej kanapie.
~arapaho
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Wnętrze zaskakuje przestrzenią w porównaniu z innymi markami tego segmenu oraz jego wymiarami zewnętrznymi. Posiadacze Mercedesów byli mle zaskoczeni wsiadając do Stilo
~scotybz@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Z przodu bardzo wygodnie i sporo miejsca. Z tyłu przeciętnie. Przednie fotele uniemożliwiają schowanie pod nie nóg pasażerów siedzących z tyłu, to największy minus. (wersja 3d)
~Piotrek
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Auto dość duże, sporo miejsca w pierwszym rzędzie, z tyłu nie wiele gorzej. Regulacja wysokości siedziska i ustawienia kierownicy pozwalają zająć wygodną pozycję kierowcy.
~Mishaxxx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wiele miejsca jak na 3D. Po przesiadce z Corsy B 1,2 to już poprostu bajka. Jestem singlem i auto 3D to coś dla mnie ale dobrze też jeżeli w bagażniku conieco się zmieści :)