Lista ocen Fiat Stilo (466) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 553 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Ogólnie jest szeroko we wnętrzu. Z przodu miejsca pod dostatkiem. Z tyłu dla mnie trochę mało miejsca na nogi(oczywiście zależy to od pasażerów z przodu, niestety mam wersję bez przesuwanej tylnej kanapy), ale reszta jest ok. Fotele i tylna kanapa bardzo wygodne.
~Qb3k
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Pisze o wersji MW. Bardzo dobrze rozwiazany pod względem planowania przestrzeni samochód. Tylna kanapa przesuwana i z odchylanym oparciem to cos za co warto doplacić. tunel na długie przedmioty (np narty), podłokietniki... dużo schowków na drobiazgi. To cieszy.
~Adam
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak na mój wzrost (170) przestrzeń dla kierowcy jest bardzo dobra a dzięki przesuwanej tylnej kanapie i pasażerowie z tyłu mają dość miejsca, jednak gdy za kierownicą usiądzie ktoś wyższy no to już robi się ciasno i na dłuższe trasy niewygodny
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Mimo duzego wzrostu mam wystarczajaco miejsca,oczywiscie jak ja sie rozsiade to za mna osoba musi byc mala zeby wejsc,to trzeba przyznac nie wejda dwaj wysocy goscie w jednej lini.Jednak kiedy dziewczyna siedzi obok za nia spokojnie miesci sie obojetnie kto.
~m
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
porównując to auto z chociażby bmw 3 czy s klasą, albo niżej z passatem b5 to jest to mistrz przestronności, w szczególności drugiego rzędu. w szczególności nad głowami i na stopy. może to niektórych zdziwi, ale to prawda. a mój nie jest kombi.
~Darek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Kupiłem to auto jako 2-osobowe i jako takie je traktuje. Do tyłu trzeba sie gramolić przez fotele i miejsca tez za duzo nie ma, ale dla mnie to nie robi różnicy. Na dwie osoby jest naprawde super. Dużo schowków/ w tym jeden chłodzony na napoje/
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Miejsca jest bardzo dużo. Kierowca i pasażer mają dużo miejsca na nogi a fotele są niesamowicie wygodne i duże. Z tyłu miejsca jest troszkę mniej ale zdecydowanie w 4 osoby można podróżować wygodnie nawet przez kilkaset kilometrów. (Wersja 5-drzwiowa)
~Piotrek_Warszawa
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
W tej klasie, super, dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Nie ma mowy, żeby ktoś dotknął głową podsufitki, samochód jest wysoki i przestronny, mam wrażenie że bagażnik jest trochę mniejszy niż w Bravie, ale może to tylko moje złe wrażenie.
~jarekh
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jeżdżę z przodu, z tyłu dzieci.Dużo miejsca przed, nad i obok, zwłaszcza dla kierowcy.Cztery osoby pojadą na wczasy przez Polskę w niezłych warunkach.Pod warunkiem,że nikt z tylnego siedzenia nie będzie co chwilę pytał-"Daleko jeszcze?".
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~jaro
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
wielu nie wierzy ze jest aż tak dobrze ,auto z racji wysokości wydaje się krótsze niż w rzeczywistości ; octawia 1 to odwrotność - jest znacznie ciaśniejsza wewnątrz a mówiącym innaczej odpowiadam-nie jeżdżę w bagażniku!!!! dodam że mam 185 cm wzrostu