Lista ocen Audi A6 C7 Limousine (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamsson
Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
starzeje się w oczach, jeżdżę 60tyś rocznie, mam je od nowości. po 4 tyś pojawiło się drobne przejściowe trzeszczenie deski, silnik zrobił się znacznie głośniejszy i wyraźnie słyszalny w kabinie a kupowałem je ponieważ chciałem mieć ciche auto (inaczej wybrałbym znacznie tańszego passata) Dokupione światła ledowe z automatyczną kontrolą świateł drogowych działały pierwsze 2 tygodnie i bez powodu przestały, elektryczny ręczny raz się zaciągnie...
~Henryk
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Mam auto ok 6 miesięcy a auto ma 2 lata i zaledwie 30 000 km. Na razie pękła mi plastikowa osłona cięgna które trzyma drzwi kierowcy, oraz blaszki trzymające klocki hamulcowe z przodu, powodując , że klocki hałasują na kostce. Wymieniona na gwarancji w UK oraz od razu umyto i odkurzono auto, nie wiedzieli jak mnie przepraszać za ten incydent. Nie wiem czy to typowe dla Audi , czy typowe dla Audi w UK , bo w Polsce chyba by powiedzieli , że...
~Kami
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Miałem drobne awarie: zacinające się składane lusterka, problemy z silniczkiem hamulca (trzeszczało) - ogólnie pierdoły z którymi trzeba się liczyć przy aucie używanym.
~Karol
Limousine 3.0 TFSI 300KM 221kW
Drobnych usterek jak w każdym aucie zdarzają się. Oczywiście praktycznie niczego bez podłączenia kompa się nie zrobi.
~Przeciwnik38
Limousine 3.0 TDI 313KM 230kW
Samochód od początku wadliwy : wymiana MMI , fotel pasażera , wycieraczki szyby przedniej , tylna szyba , błędy w skrzyni biegów
~Non
Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nawigacja gubiła zasięg - wymiana anteny za gwarancji. Gwarancja jest 5 lat więc nie powinno być źle :)
~Seba
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Zdarzyły się, ale zrzucam to na "dolegliwości wieku dziecięcego". Nic poważnego!
~Dariusz
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Czasem są drobne błędy elektroniki, które po czasie same znikają, parują lampy.
~Damian
Limousine 2.8 FSI 204KM 150kW
Nic z drobnych rzeczy się nie popsuło, wszystko po 8 latach działa jak w nowym.
~Kamuro
Limousine 2.8 FSI 204KM 150kW
Przejechałem 14 tyś jak na razie brak usterek.
Audi A6 C7 Limousine