Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Limousine

Silnik 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Rok produkcji 2014
Przebieg: 1 000 tys. km
Audi A6 C7 Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2014 - Oceń swoje auto
Na plus: przyzwoite wyciszenie, poprawne zawieszenie i prowadzenie się auta na duży minus: absurdalna cena za auto które jest nieco poprawionym passatem, bardzo duże spalanie jak na tak mały silnik, fatalne wykończenie jak na auto w tej klasie i koszmarną jakość plastików które rysują się bez powodu.
190KM z 2.0 diesla może wydawać się dużą mocą ale samochód waży tyle co czołg, konsekwencją tego są bardzo przeciętne osiągi i stanowczo zbyt duże spalanie które w normalny użytkowaniu rzadko będzie spadało poniżej 8-9 litrów w trasie.
DSG w samochodzie za tą cenę!? Redukuje z szarpnięciami a na gwałtowną reakcję gazem reaguje redukcją którą mierzy się kalendarzem a nie stoperem.
Jak na auto za tą kasę poprawnie, bez rewelacji.
może się podobać lub nie, ja jestem fanem audi
słabo - wybrzuszona maska powoduje że widzimy tylko przed siebie, dojeżdżanie do niskich przeszkód przodem jest problemem i bez czujników parkowania ani rusz. Z widocznością przez tylną szybę jest jeszcze gorzej, najlepiej patrzeć w bok.
poprawnie, bez ekstrawagancji
jest i działa
jest
Daję 4 gwiazdki bo jest ciszej niż w passacie, ale miałem 12 lat młodszą A8 i była cichsza
stanowczo za drogie w zakupie auto jak na to co dostajemy w zamian.
bardzo źle, w zamian za koszmarną cenę nie dostaje się praktycznie nic.
starzeje się w oczach, jeżdżę 60tyś rocznie, mam je od nowości. po 4 tyś pojawiło się drobne przejściowe trzeszczenie deski, silnik zrobił się znacznie głośniejszy i wyraźnie słyszalny w kabinie a kupowałem je ponieważ chciałem mieć ciche auto (inaczej wybrałbym znacznie tańszego passata) Dokupione światła ledowe z automatyczną kontrolą świateł drogowych działały pierwsze 2 tygodnie i bez powodu przestały, elektryczny ręczny raz się zaciągnie na postoju sam, innym razem nie. Tak samo jest ze zwalnianiem go przy ruszaniu - czasem odpuści, czasem nie i trzeba zwolnić ręcznie. Czujnik deszczu nie załącza sie po uruchomieniu silnika nawet jesli dźwignia wycieraczek jest w pozycji włączony, aby go uruchomić należy ZAWSZE cofnąć dźwignię wycieraczek do pozycji wyłączony i ponownie do włączony aby wycieraczki po uruchomieniu silnika zaczęły działać. Jest to bardzo irytujące kiedy ruszamy autem w deszczu z parkingu.
jak na razie nie było

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI ultra 190KM 140kW [l/100km]