Lista ocen Volkswagen Passat B5 (1042) - Całokształt

Na liście zabraknie 930 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~trava
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Chciałoby się więcej odnosi się jedynie do subiektywnych doświadczeń i ma na celu pokazanie, że zawsze można coś sobie wymarzyć inaczej, lepiej. Dobrze, tanio jeździ, typowe w naprawach, CIĘŻKO trafić zadbany egzemplarz. Po wymianie większości podzespołów oraz naprawie typowych dla modelu usterek, dopieszczeniu auta za 11.000 (2012) zrobi się doskonale : )
~Kierowca Bombowca
Sedan 1.6 100KM 74kW
Reasumują, jestem zadowolony z tego samochodu. Nie jest tak piękny jak Alfa Romeo, nie jest tak niezawodny jak Toyota i tak wykonany jak Audi, ale dzięki temu że producent zrównoważył te wszystkie cechy i dodatkowo opakował w dobrze wykonane i zabezpieczone przed korozją nadwozie, można śmiało stwierdzić że jest to samochód dobry i posiada zdecydowanie więcej zalet niż wad.
~jojo56a@o2.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
zawsze może być lepiej jednak ogólnie źle nie jest z wyjątkiem mikrostyków, koniecznie przed zakupem passata trzeba poznać dokładną historię napraw auta oraz jego serwisu i uważać na potłuczaki sprzedawane jako bezwypadkowe.Jeszcze ostatnia uwaga dla potencjalnych kupujących passata B5 !!! UWAGA !!! JUŻ W WERSJI Z BENZYNIAKIEM 1.6 LITRA JEST MONTOWANE KOŁO DWUMASOWE !!!
~Sebastian
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Polecam samochód bez chwili zawachania. Proszę się nie bać 2,5TDI ponieważ jest to naprawdę dobry wóz. Jeśli chodzi o opinie na temat tego silnika to są one prawdziwe, ale do roku 2001 kiedy to wprowadzono modernizacje i wszystkie wadliwe elementy zastąpiono nowymi. Jeśli miał bym wybierać jeszcze raz wziąłbym znowu 2,5TDI nie zastanawiając się nawet nad 1.9.
~dariusz.stepien@electrolux.com
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie można powiedzieć, że jest to dobrze wykonane auto, w ktorym jakość leży bardziej po stronie trwałości, niż bezawaryjności. Główne aspekty pojazdu jak: silnik, karoseria, skrzynia biegów są na prawdę porządne. Również linia nadwozia prezentuje poważne podejście do kierowcy. Prędko się nie znudzi. Po wielu latach auto nadal rozsądnie wygląda, myśle, że łatwo znajdzie klienta.
~Gazda
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Fajna rodzinna limuzyna.Tania w eksploatacji.Miałem wcześniej różne samochody i naprawdę to się opłaca!!!A takie pierdoły o tym,że lepsze są \"francuzy\"bo są ładniejsze lub BMW bo bardziej prestiżowe to nich sobie piszą ci którzy samochodem jeżdżą dla szpanu lub od święta.Dla mnie jest to bardzo bobry rodzinny samochód na dalekie trasy.A poza tym JAK KTOŚ DBA TO MA.
~wisniap
Sedan 1.6 100KM 74kW
przestronne i komfortowe auto o jednak dosc przecietnej jakosci wykonania (lubi sobie deska i plakaty poskrzypiec:))Maly silnik wystarcza do codziennej jazdy i pije tyle ile sie wleje. Czesci sa dostepne i przystepne cenowo, tylko to przednie zawieszenie robic na dobrych czesciach to porazka ale nie samochodu tylko naszych drog!! Nie zawiodlem sie na nim wiec jezdze dalej
~Anton
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
zacznijmy od tego że kupiłem go z przebiegiem 200 000 miał 8 lat. Obecnie przebieg 310000 i do tej pory wymieniłem wszystkie wahacze , dwa razy robiona była przekładnia kierownicza , wymieniłem pompe wspomagania , przeguby, kostke stacyjki, siadł pilot od centralnego, czujnik paliwa. Co do silnika nie mam zastrzeżeń dobrze pracuje nie bierze oleju , skrzynia bez zastrzeżeń
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jesli ktos sie wacha, polecam zdecydowanie, nie bedzie zalowal, chyba ze trafi na jakis szmelc powypadkowy lub z masa usterek itp.... samochod z pewnego zrodla nigdy Cie nie zawiedzie. W autku ostatnio wymienilem przednie reflektory na angel eyes prezentuje sie super, wyroznia sie z tlumu, do tego lakierowane srebrne lusterka, wszystkie oczy za mna na ulicy :)))))
~Sławo 09.
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Piękny duży i reprezentacyjny wóz. W pakiecie chrom, alusy -klasyka piękna. Znakomite prowadzenie, dobre materiały wnętrza, znakomity, dynamiczny, trochę głośny i paliwożerny motor. Olbrzymi bagażnik. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. \\zresztą wystarczy zerknąć na spojrzenia innych kierowców nawet w tych nowych cud furach typu Auris, Kia... i wszystko jasne.