Lista ocen Volkswagen Passat B5 (1042) - Całokształt

Na liście zabraknie 930 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Kupiłem auto jak miało 265000 km. Trochę musiałem w niego zainwestować wszystkie hamulce, wszystkie poduszki, wahacze, lampy. Wszystko oryginalne trochę kosztowało ale było warto. Odwdzieczyl się 70tys i tylko ropa olej co 10tys i filtry. Miał oryginalne turbo, i pompowtryski. Przejechał że mną pol Europy od lazurowego wybrzeża po Montenegro bez najmniejszego problemu. Spalajac przy tym średnio 5,5 litra.
~gall anonim
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nie jest źle jak na 15-letnie auto, linia nadwozia, sylwetka oraz zabezpieczenie antykorozyjne zaskakująco dobrze się spisują przez tyle lat. Jeżeli ktoś szuka auta do codziennej eksplotacji oraz dłuższych podróży powinien wybrać model z tym silnikiem, dobre spalanie oraz niezła dynamika to sama przyjemność z jazdy. Tylko trzeba uważać na auta pułapki, bo w tych czasach to jest ich sporo.
~DONEK
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Podsumowując, samochód mogę polecić naprawdę wymagającym klientom którym zależy na bezawaryjności, wszechstronności, wysokiej jakości wykonania, niskim spalaniu, dużej mocy, nie przeciętnym osiągom, ogromnej ilości miejsca. Jeśli ktoś mówi źle na temat VW PASSATA B5 FL COMBI 1.9 TDI 130KM na pompo-wtryskach to znaczy że albo nie miał z nim styczności, albo nie dbał o niego. JEŚLI DBASZ TO MASZ!!!
~staszek
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
fatalnie! przy prędkości 50km/h pękł wahacz przedniego prawego koła, samochód zjechał na krawężnik, koło zostało urwane-całkowicie zniszczone-wgniotło próg i nadkole, ukręcił się przegub półosi, szczęśliwie nic się nikomu nie stało, podobno to charakterystyczna usterka passatów do rocznika 2003, nic nie wskazywało na pęknięcie wahacza, żadnych dziwnych odgłosów bezpośrednio przed wypadkiem
~Łukasz
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
spory samochód o spalaniu bmw 750 i osiągach bmw 318, koszmarnie drogi w utrzymaniu (2x regeneracja turbo, 2x remont zawieszenia, wymiana skrzyni biegów-bo remont był droższy niż używka, wymiana sprzęgła, przekładni kierowniczej), przetarte fotele i uchwyty zamykania drzwi, kierownica-słaba jakość materiałów, pojawiają się wykwity korozji na zgrzewach blach, problemy z elektroniką silnika.
~greennico@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto bardzo dobre w codziennym użytkowaniu i niezawodne, oszczędne i jest czym pocisnąć kiedy jest potrzeba.Jest poprostu bardzo wdzięczne - zawsze sprawne. Jeżdżę tym autem 8 rok i narazie nie zamierzam go sprzedawać. Jestem zwolennikiem im mniej elektroniki w samochodzie tym lepiej (a jeśli już musi być to jak najbardziej prosta-szybko identyfikowalna), ponieważ ona najczęściej zawodzi.
~Sławek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auto w swojej klasie bardzo wygodne i bardzo ładne. Linia podoba sie starszym jak i młodym. W 10 letnim samochodzie nie miałem problemów z rdzą-niespotykane. Bardzo dużo miejsca nawet podróżując w pięć osób + bagaż nie będzie problemu. Choć przydało by sie troszeczkę więcej mocy. Spalanie w normie ale dobra opcja to gaz. Kilka drobnych usterek ale w ogólnym podsumowaniu autko na 4+
~hubik
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
niewiarygodnie praktyczne i wygodne auto. Jestem zadowolony z bogalego wyposazenia navi klima elektryka tempomat podgrzewane i wentylowane skorzane fotele komputer pokladowy ktory liczy chyba wszystko. Żona pokochala ten samochód. Jest w nim tak miło ze zaraz zasypia, Tesciowa tez HA HA. I olbrzymi bagaznik przewiozlem 35m2 terakoty 4 drzwi, 2 worki ziemi, farbe i jeszcze bym cos upchnol.
~Zawiedziony
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Marny w ryj, nie wiem czy mialem pecha, czy wszystkie vw passat 1.9 takie sa. kupilem ten samochod w niemczech sprawdzilem o ARBO, powiedzieli ze jest ok, tak tez wygladal, dojechalem do polski pojezdzilem troszke, pojechalem do mechanika, jak zaczal wymieniac to pol samochodu, i tak wymieniam do tej pory po kawalku, jak juz wczesniej napisalem kosztowalo mnie to juz prawie 10 tysi. narta, to tyle...
~marco
Sedan 2.0 i 20V 131KM 96kW
Nic dodac nic ujac. Brac w ciemno. Silnik najlepiej 150KM 1.8 T, to samo spalanie, ale 20KM wiecej. Turbina sie przyda, ale po kilku latach moze wymagac wymiany, albo naprawy. Diesel 1.9 TDI 130KM tez dobry ale troszke glosniejszy, no i o wiele drozszy. Nie oplaca sie, bo ropa kosztuje prawie tyle samo. Najlepszy na rowne i proste drogi ;) Juz nigdy nie bedziecie chcieli wysiasc. POLECAM!