Lista ocen Skoda Superb I (274)

~Daniel
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
140KM przy tej budzie auta całkiem dobrze się spisuje. Nie ma najmniejszego problemu przy przyspieszaniu. (Silnik)
~michupychu
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo fajny samochód. Duży, elegancki, dobrze wyposażony, z niezawiodnym i dynamicznym silnikiem. Jak znajdziesz zadbany egzemplarz, a to nie problem, możesz je mieć za nie wielkie pieniądze.
~Danielos
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Różnymi TDI jeżdżę od 12 lat i jestem z nich zadowolony (Silnik)
~Qba
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Doskonałe przyspieszenie przy niskim spalaniu, potrafi być głośny ale mi osobiście to nie przeszkadza. (Silnik)
~TD
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
nie ma aut idealnych a Skodą zamierzam kilka lat polatać duże komfortowe auto , za przyzwoite pieniądze i z dobrymi osiągami -
3,5
~NAMLOK
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
DROBIAZGOWE USTERKI MNIE WYKANCZAJA JAK NA 3 LATKA ZBYT DUZO TEGO
~tfk
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto wygodne,duże , o nienagannej stylistyce, samochod ktory moze sie podobac, w tych pieniadzach bardzo rozsadny wybor
3,7
~stasiek wawa
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
biegi wchodza prawie same z lekką pomoca nikłego dotyku (Skrzynia biegów)
~Kuba
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Kupilem Superb z duzym przebiegiem 330 tys km. Bralem pod uwage fakt ze moze zaczac sie powoli cos dziac z autem. Odpukac nic sie nie dzieje leje rope i jezdze. Duzy, komfortowy, rodzinny samochod- bardzo ekonomiczny i niezbyt skomplikowany mechanicznie ( mam 1.9tdi 130). Auto ma wieksZosc podzespolow z audi a6 i passata a cena jak za fiata :) dobrze sie zbiera, malo pali i jest tani w utrzymaniu dla mnie jest autem idealnym choc nadwozie nie...
~Robert
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Witam kupiłem skode SuperB po negocjacjach z mechanikiem.Bardzo sie zdziwiłem ze skoda jest taka dobra jak mechanik opowiadał wiec znalazłem skode 2002r 1.8T i była bardzo ładna pojechalem tak z mechanikiem mechanik obejrzał i powiedzial ze stan super przejechałem sie i jak na ta mase 1.8T 150 konny super polecam.Z tylu nie ma wiekszego samochodu tej klasy dla osobuy ceniacej luksus.