Lista ocen Skoda Superb I (274)

~abbi
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Silnik super, komfort jazdy rowniez. Na mnius elektryka i elektronika
~Realist@
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Dobre opony i szybko można wchodzić w zakręty. Nie raz uratowała mi życie ta skodzina! 140km/h na poboczu, zakręt ostry przy 90km/h - zagapiłem się itd. (Układ jezdny)
2,9
~WINETOU
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
JAMNIKOWATY PASSAT Z FAJNYM SILNIKIEM ALE NIE NA POLSKA ROPE , TROCHE ZA DROGO W CODZIENNEJ EKSPLATACJI ,KOMFORT TEZ NIE NAJWYZSZY MOZE W BENZYNIE JEST CISZEJ , JAKOSC WNETRZA TEZ MOGLI BY POPRAWIC...DUZO MIEJSCA ,TAXSIARZE BEDA ZACHWYCENI :)
3,3
~Maciej K.
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Mądry Polak po skodzie! Wysoce przesadzona cena w stosunku innych aut tej klasy. Z pewnością lepiej wydać takie same (a nawet mniejsze) pieniądze na przykładowo Renulta Lagunę, Forda Mondeo czy nawet topornego w wykończeniu Volkswagena z podobnym lub identycznym silnikiem ! Chyba, że Superb w wydaniu "Polsko" ( tak to określono w karcie pojazdu i instrukcji) to całkiem inny wyrób niż eksortowany do krajów zachodnich, w których jest on...
~metjo
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Mega pozytywne zaskoczenie. Biegi \"wskakują\" idealnie. zero zarzutów. (Skrzynia biegów)
2,6
~Comberek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
nigdy wiecej, auto kojarzy mi sie z wielotygodniowym oczekiwaniem na wolne miejsce w serwisie, bezustannym lomotem i halasami z komory silnika oraz radosnym swiergotem plastikow w srodku - jednym slowem - KAKOFONIA
~ironh
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
auto na prawdę warte swojej ceny, bogate wyposażenie,dynamiczny i oszczędny silnik,wysoki komfort.czego chcieć więcej?chyba tylko wersji 2.5TDI elegance:)
~gałek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Polecam auto każdemu kto chce wygodnie i komfortowo podróżować oraz z małym zużyciem paliwa, auto jest elastyczne.
2,9
~Jacek
Sedan 2.8 193KM 142kW
Myślałem że, dostanę więcej za tą cenę, według mnie lepsze droższe auto niż ten Skoda, chociaż inne egzemplarze mogą być lepiej wykonane Już przesądziłem co się z nią stanie za dwa lata idzie na sprzedaż.
~Gustliczek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto idealne dla osoby moich rozmiarów (193 cm) i chcących przewozić kogoś oprócz siebie. Samochód jest bardzo wygodny. Przy jeździe z ciut większą prędkością nie słychać żadnych hałasów. Jest jeden minus, nie czuć w ogóle prędkości i trzeba bardzo zwracać uwagę na licznik, aby czasami nie być nie mile zaskoczonym :P Ogólnie Superbem przejechałem przez 8 miesięcy użytkowania 10 tys km. I póki co, oprócz awarii alternatora nic się nie dzieje....