Lista ocen Skoda Superb I (274)

4,1
~melacha
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, bogato wyposazone, oszczedne i bardzo wygodne i zlodzieje sie za nim nie ogladaja.
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Jak za takie pieniądze, to czy można spodziewać się czegoś lepszego? Bez wielkich fajerwerków i wodotrysków jest to samochód, którym przyjemnie i bezpiecznie można jeździć.
~krzych1234
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Świetnie wykończona niemiecka limuzyna za rozsądne pieniądze, stosunek jakości do ceny nie jestem w stanie porównać z inna marka.
~Janusz
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Głośny ale mocny, dynamiczny i oszczędny silnik. Przestronne wnętrze. Rzeczywiście auto nie jest super wyciszone, ale tak jest w bardzo wielu innych markach. Wskazywanie na inne doskonał marki aut wskazuje nie zawsze ale bardzo często na konkurencję dla której każdy chwyt jest dozwolony. Autoryzowany serwis w stosunku do wielu innych aut podobnej klasy jest naprawdę stosunkowo tani. Niestety, jeśli ktoś nie dba o terminowe wykonanie... (Stosunek jakość/cena)
4,1
~namlok
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
wszystko ok. tylko lekko mnie wnerwia ten fotel. zbyt komfortowy. ale moze zbytnio narzekam. jednakze cos mi chodzi po glowie o zamiance na cos z wyzszym siedliskiem dla tylka jak np. s-max. ale to sie jeszcze zobaczy . poz atym nie mam wiekszych uwag, zjezdzilem ty autem pol Europy i na trasach spisuje sie extra. ten samochod kocha trase i polykanie nastepnych km.
~artiom
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
auto bardzo dynamiczne, ogółnie bardzo polecam te autko. muwią że 2.5 tdi jest wdliwe, ja się z tym nie zgadzam, trzeba pilnować poziom oleju w silniku i nic się ni zepsuje, 1,9 tubiny padają. 2.0 też są tego typu broblemy a tutaj nic się nie dzieje. jedyny minus to to, żeby się dostać do niektórych małó ważnych części (alternato, rozrząd) to trzeba ściągać zderzak i pas przedni. (Silnik)
~Ka.Ka.
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Sam nie wiem, auto duże, wygodne, dobrze wyposażone, za ok. 120 000 PLN, ale ma irytujące drobiazgi, które psują pierwsze wrażenie.
3,3
~wstech@onet.pl
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Fatalna deska, wiekszego prymitywizmu już chyba nie mozna wymysleć. Tragiczne radio i CD, Od czasów TRAMPA nie miałem gorszego radia w samochodzie, CD nie odgrywa wszystkich płyt (oryginalnych). Spryskiwacze szyby zespolone (bez sensu) ze spryskiwaczami reflektorów. Źle działający czujnik deszczu. Skoda zaproponowała mi nową oponę Bridgestone (którą musiałem wymienić) za... 2500 PLN !!! W porównaniu z innymi producentami, Skoda nie interesuje...
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
nie wiem co to jest silnik ale wszystko jest na oryginalnych częściach i jeżdzi jeden kierowca a napraw dokonuje jeden mechanik pracujący ASO ŚKODA POLSKA (Silnik)
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Ja jestem bardzo zadowolony. Samochód duży, wygodny, dynamiczny, chociaż nie jest tani w utrzymaniu.