Lista ocen Fiat Stilo (509) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 510 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macciek@gazeta.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
i tu zaczynaja się problemy: miałem juz wymiane parowników lamp przednich, wymiana kierunkowskazów bocznych bo zalane były wodą, w zime komputer warjuje a serwis twierdzi że to normalka:), a ostatnio bo zamontowaniu bagażnika zaczął mi dach przeciekać ale juz usterke usunęli.
~witek
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
ostatnio komputer pokładowy wskazywał problemy z altenatorem chociaż auto nic nie dolega. Po kolejnym uruchumieniu silnika juz było o.k. Nie wiem teraz czy problem jest z alternatorem czy komputerem? Auto póki co jeżdzi a jeszce nie miałem czasu jechać z tym do serwisu
~astennu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie zawiodło nigdy! Mróz, deszcz, lato, zima. Zawsze paliło. Jechało. Co nie jest obecnie takie oczywiste. Ale masa drobnych upierdliwych usterek daje się we znaki. Sam reperowałem, niewiele kosztowało. W warsztacie zostawiłbym pokaźną sumę.
~bajprzeznet
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
To już wersja poliftowa - pozbawiona problemów z elektroniką, i wielu innych drobiazgów które utrudniały życie - nawet żarówki idzie wymienić w 15 minut :) Denerwujące są padające łączniki, przepalające się żarówki i zaśniedziałe styki.
~PierwszeAuto
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Klamka drzwi zamarza, przycisk klapy tylnej czasami się haczy i nie idzie otworzyć, podświetlenie konsoli wentylacji szwankuje. Czujnik poziomu paliwa, czujnik ciśnienia oleju, czujnik temperatury chłodziwa dawały o sobie znać tylko przy zapalaniu stilówki
~MaciuKing
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Cóż Stilo trapi kilka usterek: 1.Airbag Failure- zagnieciona mata na siedzisku pasażera. 2.Boot open- odbijający zatrzask tylnej klapy 3.Silniczki regulacji zasięgu reflektorów, w każdym stilo się psują. Mój je też miał, i nic więcej.
~maciejbabel@op.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Przepalone żarówki w moim Stilo średnio co 4 miesiące i trudny dostęp żeby wymienić samemu , zwłaszcza z lewej strony. Kto ma Stilo to pewnie wie o czym pisze:) Czasami zawiesza się radio , pomaga odłączenie na chwilę aku i pomaga. To chyba tyle.
~David
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
jezzzeli czujecie ze cos stuka na dolkach przzy kole i myslicie ze to armory to radze jechac na stacje kontroli pojazdow, ja przy biciu stukah pukach na dolach mialem do wymiany |ŁąCZNIKI STABILIZATORA - cena 25zł sztuka =) jak wymieniac too juz obydwa
~Jaro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
jak na razie żadnych problemów- jedynie jak na razie przepaliła się żarówka w bagażniku i skrzypi coś czasami przy tylnej klapie, ale na wspaniałych polskich drogach to i konie by skrzypiały jakby miały jeździć po czymś takim - to by było tyle.
~richard_s@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Dam piatke, choc chcialbym dac 4,5. Auto jest ciche, przy 190 km/h i dobrej pogodzie praktycznie go nie slychac, jednak przy gwaltownym przyspieszaniu jest wyraznie glosniejsze... trak powyzej 5000 obr/min, ale jak juz sie rozbuja to cichutkie jest