Lista ocen Citroen C4 Picasso I 2.0 HDi FAP 150KM 110kW 2009-2013 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarcinC4
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Absolutnie zjawiskowa! Moje C4 nie posiada czujnikó parkowania i uważam, że są one absolutnie zbędne przy tak dobrej idoczności. Największy plus za dzielone słupki przednie z dodatkowymi ogromnymi szybami. Jedynym mankamentem może być koszt wymiany przedniej, przeogromnej szyby w przypadku jej uszkodzenia.
~ippfam
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Tutaj jest wielki plus, nic nie umknie naszej uwadze zarówno przed jak i nad pojazdem. Nazwa, która towarzyszy temu modelowi "Visiovan" jest zasłużona.
~Robert
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Jak dla mnie bomba. Osobiście zaskoczyło mnie to, że słupki boczne ograniczają pole widzenia w bok na skrzyżowaniach. ale i tak moja ocena jest maxymalna.
~JERZY
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
siedzenie wysoko dobra widoczność do przodu z boku słupek trochę przeszkadza ,ale jest dobrze ,olbrzymia szyba z przodu robi wrażenie
~DarekS
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Bardzo dobrze jak na gabaryty zewnętrzne auta. Czujniki parkingowe czasem się jednak przydają.
~ernie1234
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
przeszklenie nadwozia jest nie do pobicia, gdy przesiądę się do "zwykłego" samochodu brak mi tej widoczności.
~Reza2810
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
No, tu się naprawde nie ma czego przyczepić. Olbrzymia przednia szyba
~Waldek
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Bardzo dobra a do tego w wersji Exlusiv parkometry i z tyłu i z przodu.
~Piotr Zielonka
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Przednia szyba jest OGROMNA. Widok na boki i do tyłu również doskonały.
~ZS
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Dobra choć Xsara Picasso miało lepszą.