Lista ocen Citroen C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW 2007-2013 (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janusz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
1. Mnóstwo klawiszy na kierownicy, a tylko jeden programowalny (i to bzdurne funkcje)! Jak chcę przełączyć radio na CD to i tak muszę sięgać do radia. To samo ze zmianą utworu/stacji do tyłu czy wyborem z listy. 2. Umieszczenie przycisków \"płasko\" na kierownicy zmusza do nieergonomicznych ruchów (w zasadzie używa się wyłącznie kciuka). Znacznie lepiej obsługiwało mi się radio z dźwigni pod kierownicą. 3. BRAK POLSKIEGO MENU!!! Radzę sobie...
~Manti
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Kwestia przyzwyczajenia sie do panelu klimatyzacji. Reszta jest na kierownicy. Tempomat, sterowanie radiem I innymi rzeczami. Lipny materiał rączek drzwi i osoby radia. Rączki całe się złuszczyły A osłona radia jest pokryte guma którą łatwo uszkodzić. Ostatnio skaplo mi na osłonę zapach z K2 i guma rozpuscila się.
~tk
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Niby wszystko ok, ale małe \"ale\" sie znajdą... np wyłaczanie długich świateł wymaga zbyt mocnego pociągniecia dźwigni, nie ma gdzie schować trójkąta :(, brakuje w mojej wersji Impress Pack pochylania siedzenia kierowcy, ciężko obsłużyć ustawienia komputera, bo jak naciskam OK to wychodzi całkowicie i trzeba znowu naciskac MENU.
~Tomasz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Przycisków na kierownicy trzeba się nauczyć na pamięć, bo są inne niż wszędzie. Panel klimatyzacji obsługiwany lewa ręką przy drzwiach kierowcy, z malutkimi przyciskami nie jest zbyt poręczny. Wyświetlacz wielki, czytelny. Ogromna ilość schowków
~Maciej
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Jest dużo przycisków i pokręteł na kierownicy. Są dobrze rozmieszczone, ale trzeba się do nich przyzwyczaić. Pierwszy samochód w którym da się bez problemu wymienić żarówkę - jest zaskakująco dobry dostęp.
~Egontar
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Rozmieszczenie wszelakich przycisków na pierwszy rzut oka "nowy", natomiast po przyzwyczajeniu uważam że wszystko w najlepszym porządku i w zasięgu ręki!
~mancur
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
niby duzo schowków ale malo pojemne nie"ustawne brak miejsca w bagażniku na głupa gaśnice czy apteczke
~Tomi_cytryna
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Wszystko w zasiegu reki. materialy dobrej jakosci, nic nie skrzypi itp.
~ivo_na
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
mam wreszcie tyle miejsca wewnątrz auta ile potrzebuję i wszystko pod ręką :)
~Willy
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu, pod ręką.