Ocena kierowcy - Citroen C4 Picasso I

tk, 15 lat temu
Silnik 1.6 HDi 109KM 80kW
Rok produkcji 2008
Citroen C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW 2007-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : Myślałem, że sobie nie da rady, ale silnik mimo, że oszczędny daje radę. Wyścigówka to nie jest, ale nie boję się wyprzedzać.
Świetny VAN, nie jest nudny jak Opel i drogi jak Ford. Jest po prostu przyjazny i rodzinny. Dla mnie super.
Dość cichy i oszczędny. Ocena \"dobrze\", ale tylko dlatego, że nie lubię diesli - może się po jakimś czasie przekonam :).
Na początku MCP wydaje się nie na miejscu, ale w czasie pierwszych 200 km kierowca przyzwyczaja do innego operowania gazem i jest ok. Można jeździć dynamicznie i bez szarpania...
Zawieszenie ok, wygodnie - maly minus za nieprecyzyjne przejeżdżanie przez poprzeczne nierówności - w poprzednim aucie była wyższa kultura przejazdu i czułem się pewnie. Zawieszenie słychać, ale nie jest tragicznie głośnie.
Super.
Niby wszystko ok, ale małe \"ale\" sie znajdą... np wyłaczanie długich świateł wymaga zbyt mocnego pociągniecia dźwigni, nie ma gdzie schować trójkąta :(, brakuje w mojej wersji Impress Pack pochylania siedzenia kierowcy, ciężko obsłużyć ustawienia komputera, bo jak naciskam OK to wychodzi całkowicie i trzeba znowu naciskac MENU.
nie narzekam
super
silnika prawie nie slychac, jest dobrze!
na tak duże auto to rewelacja
Najlepsza na rynku.
na razie nic, ale to za wcześnie...
na razie nic, ale to za wcześnie...
Citroen C4 Picasso I