Lista ocen Citroen C4 Cactus (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AND57
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Radio, a właściwie tablet. Radio jest ok, ale system który siedzi w tablecie jest do bani, mapa też nieszczególna pomimo 5 letniej aktualizacji ciągle widzi drogi którymi próbuje prowadzić a w rzeczywistości nie istnieją. Zasięg Bluetooth beznadziejny, telefon w kieszeni i po paru minutach się wylogowuje, czasem nawet jak jest na półeczce pod radiem. Za parę dni na serwisie rocznym spróbuję to zareklamować, może wgrają mi nowszą wersję...
~Robert
Crossover 1.6 BlueHDi 82g 99KM 73kW
Nie mogę narzekać, choć pojawiły się drobiazgi: utrata połączenia z komputerem, konieczność rekalibracji pasywnego układu kontroli ciśnienia w oponach. Pewnie nie każdy sobie z nimi poradzi, pojedzie do serwisu i będzie narzekał na wysoką awaryjność Citroenów. Jest to wiec ocena subiektywna, jak dla mnie bez większych problemów.
~andrzej d
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Tablet..... brakuje funkcji Android Mirror, praktycznie większość aut na rynku już to ma. Normalnie nie jest to potrzebne, ale mapa pomimo darmowych aktualizacji kolokwialnie mówiąc jest do D__Y i przydała by się możliwość użycia google maps lub automapy bez wieszania telefonu na szybie.
~SAR37
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Póki co brak! I oby tak było. Na minus mogę zaliczyć brak wyważenia i ustawienia zbieżności w aucie z salonu! Koła "biły pomiędzy 120 a 130 km/h i były ustawione rozbieżnie! Warto sprawdzić auto z salonu bo coś czuję, że montownia w Hiszpanii "daje ciała".
~Piotr
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Poza korozją drzwi i szybko zużywającymi się elementami zawieszenia - absolutnie nic, no może poza migającymi ledami z przodu - problem w całej gamie Citroenów (!) - wg serwisu ten typ tak ma - wstyd! Niby drobiazg ale wprawne oko zauważy migotanie…
~Tomek
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Do tej pory tylko klocki tylne klocki hamulcowe poddały się przedwcześnie. Poza tym mam mieszane uczucia co do spryskiwania szyby wprost na wycieraczkę. Ciężko to dobrze ustawić po wymianie wycieraczek. No i wybór niewielki.
~Zajonez
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Autko nowe więc nie mogę zbyt wiele na ten temat powiedzieć. Raz kamerka cofania zawiesiła mi się na kilka sekund:)
~piotr
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
na razie brak 1000 km. Hmm przeglądy sa raz w roku lub 15 tys km trochę to mały dystans. Ale za to nei sa drogie w eksploatacji.
~Michał
Crossover 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Jak wyżej. Łączenia wężyków do wycieraczek i raz mieliśmy wymieniony kabelek od szyb.
~Bertrand
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Skrzynia nie do nasmarowania, bieg wsteczny nie do włożenia bez wcześniejszych doświadczeń z GAZ/UAZ.