Lista ocen Audi A6 C7 Limousine (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raf
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
kolejne Audi i kolejny bubel - podczas jazdy po zmroku w bocznej szybie patrząc na lusterko wsteczne lewe odbija sie czerwony szlaczek oświetlenia nawiewu który jest po lewej stronie kierownicy. Natomiast patrząc powyżej lusterka odbijają sie zegary , widać elegancko prędkościomierz i tekst z pola pomiędzy zegarami .Te odbicia sa bardzo męczące i nieraz można mieć lęki patrząc w lusterko
~dao
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Oczywiście tej wielkości auto będzie trudno zaparkować. Mimo prawie 10 lat jeżdżenia podobnymi autami (mondeo, superb) przez pierwsze dni było ciężko. Ale szybko można się przyzwyczaić, czujniki pomagają. Lusterka świetne, praktycznie nie ma niewidocznej strefy.
~adamsson
Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
słabo - wybrzuszona maska powoduje że widzimy tylko przed siebie, dojeżdżanie do niskich przeszkód przodem jest problemem i bez czujników parkowania ani rusz. Z widocznością przez tylną szybę jest jeszcze gorzej, najlepiej patrzeć w bok.
~Przeciwnik Audi
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Widziałem dużo:) Jak w każdym aucie, są słupki itp. Widoczność jak na duże auto super. Kamera podczas cofania była pomocna. Tak dużym autem manewrowało mi się lepiej jak innym kierowcom w małych golfikach i innych wozidełkach.
~PaCki
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Dla porównania mam passata b7 highline 4x4 dsg i jak wsiądę do audi to czuje się różnice w klasie , prowadzeniu, komforcie i wyciszeniu
~Henryk
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Wiadomo, że to długi sedan, więc widoczność z tyłu możę nie kiepska , ale przeciętna, Seryjnie montowane czujniki są raczej jednak niezbędne
~Kami
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Przód bez problemu, tył jak to w sedanie, trzeba wyczuć ile jeszcze "tyłeczka" zostało - pomaga kamera cofania i czujniki
~fred
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Lepsze lusterka niz w modelu audi a6 c6 jednak z tylu gorsza widocznosc ale pomaga audi parking sytem z wizualizacja
~Seba
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Baaardzo komfortowy. Trasy 1800 km, czyli ok. 20 godzin z przerwami i wysiadam, w takiej kondycji jak wsiadłem.
~robi
Limousine 3.0 TFSI 300KM 221kW
niestety tutaj tylko 4 ze względu na tył, gdyby nie udogodnienia w postaci kamery cofania ciężko byłoby zaparkować tyłem
Audi A6 C7 Limousine