Lista ocen Opel Astra G Kombi (242) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pozytywnie nastawiony
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jest opinia ze pompa siada a ja mam tak długo auto i rzeczywisty przebieg i nic z pompą sie nie dzieje jedynie łańcuszek zaczyna dawać o sobie znać
~Zulu-Gula
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Sprzęgło się ślizgało, ale tu o dziwo w ASO szybko dali radę (w ramach gwarancji ale płatnie!. Delikatny lakier. Szybko matowieje (efekt automatycznych myjni).
~bogdan.kaszuby
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Z poważniejszych usterek to chyba tylko niesprawna klima. Plus wymiana hamulców z tyłu ale to chyba ciężko traktować jako usterkę.po prostu się zużyły.
~OLO
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
check engine - blad p 400 o ile dobrze pamietam... zawor recyrkulacji spalin ale poki co nic to nie powoduje to zadnego dyskomfortu w jezdzie
~Bartw
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Z poważnych spraw nic się nie działo. 0 problemów. Auto serwisuję w nieautoryzowanej stacji, ale zgodnie ze szczegółowym planem serwisu producenta.
~sleszek21@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Chłodnica klimatyzacji (w serwisie chcieli za nią 650 zł, w sklepie u kolegi kupiłem taką samą za 390 zł, do tego wymiana + gaz - ok. 330 zł).
~daro
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
najważniejsze jest pilnowanie przebiegu i wymiana rozrządu najlepiej w komplecie z pompą wodną koszt ok 500zł +robocizną i płyn chłodniczy
~7latoplem
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
200 000 km = koniec silnika 1,6 :( zuzycie oleju 1,5 l na 1000 km - konieczna wymiana pierscieni, szlifowanie glowicy, rozrzad koszt ok 5000 zl w ASO
~Nurek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jeżeli można to zaliczyć do poważnych usterek, to padł mi termostat :((( Jedyne 260 zł :((( Rozruch nawet przy bardzo niskich temperaturach bez problemu:)))
~GrzegorzR
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 103KM 76kW
to samo co wyżej ,wymiana cewki 15 min. gorzej ze sprzęgłem,zawieszenie proste i prawie pancerne,reszta też do ogarnięcia
Opel Astra G Kombi