Lista ocen Opel Astra G Kombi (242) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pancarek@op.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Raz (na początku, bom 1 właścicel) wymieniłem łożysko na tyle. Już byłem załamany, ale potem, było juz tylko lepiej ;)
~jollymorgan@poczta.fm
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Do wymiany katalizator (check engine), w tym silniku niestety zintegrowany z kolektorem - jak do tej pory \"odpukać\" nic więcej.
~p-206@tlen.pl
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Poważnych usterek brak. Narazie usunięta jedna - centralny zamek nie zawsze domykał tylne drzwi (przetarte kable drzwi/kabina)
~Lukius
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Zawieszenie na polskich drogach super. A po 5 latach tu pompa paliwa tam dźwigienka przy zaworze.... No i korozja na klapie - koszmar
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
nie miałem poważnej usterki, jedyną rzeczą która mi się przytrafiła to brudne paliwo, które zawieszało wtryskiwacz na 1 cylindrze
~sekla email: seklaATtlen.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
tu nic nie powiem, bo jezdze za krotko. dlatego stawiam panstwowa ocene :) ale wydaje mi sie, ze bedzie dobrze :)
~miszka25
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
wymiana przepływomierza, wymiana zaworka ciśnienia doładowania x2 (naszczęście ceny części zamiennych są bardzo umiarkowane).
~krzychul
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
mam ją krótko , ale na podstawie przeczytanych przed zakupem auta dziesiątków opini i testów,myśle że nie będzie problemów.
~ptomek69
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
1 raz holowany po odbiorze z przeglądu po 60 tyś. - Serwis nie dokręcił śrubeczki od alarmu - nie mogłem zapalić
~ja
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
160 tys. i raz tarcze ,2 razy klocki i jakieś żarówki, cały czas wierzyć mi się nie chce, no może niedługo czas na amorki
Opel Astra G Kombi