Lista ocen Kia Ceed I (616)

~Maciej 70
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Bardzo dynamiczny,łatwo załącza turbinę, bajka elastyczność, przy 60 tyś zaczął lekko pływać i lekko szarpać przy przyspieszaniu ale po serwisie wszystko minęło ponoć coś ze sterowaniem elektroniką (Silnik)
3,6
~karol_skora@op.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Gwarancja 7 lat to fikcja. za wszystko trzeba normalnie płacić więc postanowiłem nie jeździć do ASO tylko serwisować go we własnym zakresie na oryginalnych częściach (są sklepy które oferują oryginalne części za 1/4 ceny ASO). Olej trzeba zmieniać co 10 tys. zalecenia Kia o przeglądach co 20tys to ułuda taniej eksploatacji która wykończy silnik. Generalnie jeżeli pojawiają się problemy to ASO każe sobie słono płacić. Zastanawia co wg Kia...
~Opolanin anrl@op.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
w porownaniu z innymi jakimi bralem pod uwage to cee´d jest bezkonkurencyjny. kazdy samochod ma swoj urok on ma go dla mnie.
~Sebastian sebasbor@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Świetne auto, naprawdę warte zakupu za rewelacyjnie niską cenę. jak dla mnie znakomity silnik, duży komfort, umiarkowane spalanie i jak do tej pory bezawaryjność. Niech się schowają wszystkie Focusy, Astry, Peugeoty i inne kompakty!
~lukaszz
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Auto do miasta ale i na trasy, spokojnie można wybrać sie na wakacje 4 osobową rodziną, spory bagażnik (jak na auto tej klasy) w miarę wygodne siedzenia. bez awaryjne średnio 3 w roku chorwacja trasa do tego polska-austria-portugalia. Zero problemów tylko lac paliwo i jazda :)
~DykuS17
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Silnik ma duży przyrost mocy w zakresie obrotów 1,6-2,5 tyś obrotów - później moc znacznie spada. (Silnik)
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobre auto, pojemne, nowoczesne. Stosunek jakości i wyposażenia do ceny raczej niedostępny dla konkurencji. Jeśli chodzi o niezawodność czy koszty, to jestem na razie bardzo zadowolony. Auto ładne, pojemne, funkcjonalne, wygodne, ekonomiczne, fajne.
~equus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale nie ma się czego wstydzić. Solidny samochód i tyle!!!
~marecki75@wp.pl
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Oceniając ogólnie to bardzo fajne auto, dobrze wyposażone za stosunkowo rozsądne pieniądze. Ocena dobry jest tu troszkę za niska natomiast do doskaonałości trochę brakuje. Ja oceniłbym je na b.dobre. czyli pomiędzy przedstawioną tu skalą ocen.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~cofalik@o2.pl
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Po 12 dniach jazdy i 700km oceniam auto na wyżej niż się spodziewałem i odczułem podczas jazdy testowej. Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony.