Lista ocen Kia Ceed I (616)

~Damian
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Jestem przedstawicielem handlowym do tej pory jeździłem hondą civic która była bardzo fajnym i szybkim samochodem ale ceed jest sporo sympatyczniejszy i w moim odczuciu lepszy. Myślę że tylko wyjątkowo twardogłowi i zacietrzewieni w wyobrazeniu prestiżowych marek nie biorą ceeda pod uwagę przy wyborze samochodu. Jeżdziłem wieloma kompaktami i ten dla mnie to najlepszy wybór
~lobito
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Dobry pakiet - klient otrzymuje auto bez istotnych wad ale z wieloma zaletami : długa gwarancja , niezłe wnętrze i materiały , solidny montaż , świetne audio ( Blaupunkt / Siemens ) , nowoczesny silnik a całość opakowana w proporcjonalne , nieżle prezentujące się nadwozie ( dobry lakier ! ) .
~equus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Bardzo dobre auto, nieźle jeździ nawet z podstawowym silnikiem, dużo przestrzeni, ogólnie szczerze polecam!!!
~inmat
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Wszystko zależy od tego, jak obsłuży mnie jutro serwis. Gdyby nie wpadka z wentylacją, dałbym 5.
~bqn
SW 1.4 109KM 80kW
Samochód kupiłem w 2015 r. z przebiegiem 79 000 km. Obecnie (po 3,5 roku) ma 100 350. Przez ten okres nie było żadnej poważnej awarii, były jedynie małe drobiazgi (opis poniżej). Samochodem jeżdżę głównie po mieście na krótkich trasach, więc apetyt na paliwo jest spory. Samochód z pewnością godny polecenia dla rodziny 2+1 albo nawet i 2+2. Ale niestety nie z tym silnikiem. Jest za słaby i paliwożerny. Polecam 1,6. Samochód bezawaryjny i...
~Trollu
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo solidne auto, ekonomiczne, nieźle zaprojektowane, wygodne i z charakterem. Doskonały wybór w tej klasie. Właściwie - najlepszy.
~Mowso
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Ogólnie świetny samochód - kupiłem 2 latka z przebiegiem 60tys, zrobiłem jakieś 70tys dodatkowe i bardzo sobie chwalę. Trochę drobnych usterek w międzyczasie ale nigdy nic poważnego. Wyjazdy na wakacje po 2tys km w jedną stronę - żaden problem :)
~Sebastian
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Pomimo kilku napraw jestem zadowolony z auta, ale serwis jest fatalny co psuje radość z posiadania tego samochodu. Gwarancja 7 letnia to wielkie oszustwo - prawie z niej nie skorzystałem, serwis robi wszystko zeby \"podłączyć\" każdą rzecz pod \"elementy eksploatacyjne\", serwis nie dorósł do coraz lepszych samochodów KIA. Kiepski serwis to NAJWIĘKSZA WADA tej firmy - obecnie czekam na jeden drobny element już 3 miesiące i tak jest z...
~Bartek
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Przestronna, oszczędna, bezawaryjna, da się jeździć dynamicznie, świetne prowadzenie, dosyć dobre spalanie - jak dla mnie to wystarczy :)
~gorofil
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Kupiłem ten samochód zachęcony opiniami wyczytanymi w internecie oraz w prasie i uważam, że podjąłem doskonałą decyzję. Jestem tym samochodem niemal zachwycony. Myślę, że opinii nie zmienię nawet po jego dłuższym użytkowaniu. Po siedmiu latach opinii nie zmieniam i uważam ten samochód za najlepszy z dotychczasowych. To mój czwarty pojazd i jak dotychczas wszystkie kupowałem w salonie sprzedaży.