Lista ocen Kia Ceed I (616)

~Grzegorz P
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
dopiero 200km nim przejechałem.Ale już widze że jest super. Wcześniej jeździłem benzynowcem 1,6 (106KM) i różnica jest powalająca. Ten poprostu przyśpiesza kiedy chce i jak chce. Nawet pod górę i z bagażem. (Silnik)
~Marcin
Hatchback 1.6 122KM 90kW
w tej klasie cenowej warto się zastanowić nad takim autkiem.Naprawdę oferuje dużo a czasem lepiej niż konkurencja.W wersji Optimum plus z max wyposażeniem cieszy kierowcę.Widać w nim dużo typowo nowych rozwiązań co bardzo cieszy.
~Dasko
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Powiem tak. Przed zakupem chodzilem po salonach i szukalem auta. Bralem pod uwage Toyote Auris, Corrole, Skode Octavie, Roomster. Toyota z silnikiem 1,4 diesel to slaby silnik gdzie trzeba do konca wciskac gaz wykonanie z gorszego materialu i to takiego plastiku ktory sie uginal pod naciskiem dloni. Skoda Roomster plastiki jak we fiacie a diesel R3 to kosiarka. Czytalem troche o KIA i o dziwo to nawet Mercedes korzystal z ich "uslug"...
~TP
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Idealne auto do miasta :-), ale nie zjeżdżajcie nim z asfaltu i to w miarę możliwości równego!
~radi
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Daję najwyższą notę, ale adekwatnie do jego klasy - czyli doskonały samochód jak na klasę kompakt. Udany technicznie i wg mnie najładniejsze kombi w tej klasie. Jeśli chodzi o salony sprzedaży to polecam Nadarzyn i Carserwis. Jeśli serwis to tylko Nadarzyn (z daleka od Carserwisu) - bardzo profesjonalnie włącznie z podejściem do klienta. Dodam że gdybym miał sklasyfikować auta klasy kompakt (szczerze przed zakupem jeździłem prawie wszystkimi)...
~Prezydent
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Na początku wydał mi się sympatyczny. Teraz uważam, że to wzór dla innych. Samochód wyjątkowo duży. Można go mieć już od 44900zł. Za mojego Comfort+ z alarmem i metaliciem wyszło 60.000zł.
~Dzc
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Fajne auto ale parę swoich mankamentów ma. Karoseria wydaje mi się że jest całkiem odporna na rdzę bo nigdzie nie mam ognisk poza oczywiście górna częścią tylnych drzwi - poprzedni właściciel olał temat i czeka mnie chyba wymiana na używane. Poza tym jeszcze troszkę słabe są materiały w środku. Po przesiadce z peugeota 407 jest wrażenie naprawdę słabe. Boczki wyglądają jak by były odlane z plastiku a do tego odklejające się deska rozdzielcza....
~Max
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nigdy więcej KI, 7 letnie gwarancja to mit. Zawieszenie nie podlega żadnej gwarancji podobnie jak przepalające się żarówki. ASO też nie poczuwało się by naprawić turbinę wraz z uszkodzonym silnikiem
~teikoi
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Generalnie in plus. Nie jest to pożeracz szos, ani limuzyna, ale normalne auto, bardzo ładnie wykonane i przyzwoicie jeżdżące. Ma FATALNE zawieszenie. Jedno z najgorszych z jakim się spotkałem. Myszkuje już przy 120km/h więc nie polecam osobą jeżdżącym szybciej. Dziury i nierówności polecam omijać.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~Łukasz
Hatchback 1.6 122KM 90kW
kupiłem optimum plus w benzynie . full wypas w benzynie z esp i automatyczną klimą i po miesiącu jestem pewny że postąpiłem słusznie :) jestem zadowolony na wiosne tylko dokupie felgi :) mam w aucie wszystko za jedyne 62 tyśz ( OC AC NW rabatem czujnikami i alarmem :) i naprawde zero kompleksów nawet do golfa który w podobnej opcji kosztuje majątek :) większość nowych compactów za tą kase kupionych w Polskich salonach to bieda .