Lista ocen Kia Ceed I (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vomer
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Raz na jakiś czas rozłącza się sterowanie radia w kierownicy. Serwis poprawia to za darmo. Poza tym, w związku z nikczemnymi drogami, po których jeżdżę muszę co 2 lata wymieniać drążek stabilizatorów (80zł).
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Żarówki... dwie naraz przy jeździe na autostradzie, przebieg ok. 30 tys, może grzałem na A4 za szybko bo ćwiczyłem niemieckie auta:), może się czepiam - nie wiem. Oby tylko takie usterki.
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Pierwsza usterka przy 4000 km. Nie działa cykliczny regulator wycieraczek przedniej szyby. Zobaczymy po wizycie w serwisie, wtedy napiszę co się stało. Ano go wymienili,po prostu nawalił.
~gorofil
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Tylko wymiana radia w ramach gwarancji, które miało wadliwe oprogramowanie. Po siedmiu latach trzeba było przeczyścić pompę hamulcową (puchł pedał hamulca, a po rozgrzaniu zaczynał blokować kloc ki)
~equus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
nie ma tragedii, ogólnie nie ma się do czego doczepić, wymiana fotela kierowcy i lakierowanie błotnika /wada lakieru bezbarwnego/, wszystko zrobione w ramach gwarancji, to są jedyne usterki, które wystąpiły.
~bb
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Trzeszczało mi zbyt luźno zamocowane lusterko na przedniej szybie, na nierównościach wibrowało i słychać było denerwujące trzaski. Zlokalizowałam problem, w serwisie od ręki rozwiązano problem.
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Uwaga: gwarancja na amortyzatory to 20000 km a nie 5 lat, musiałem wymienić tylne na własny koszty bo lewy rozsypał się przy 21000km.!!! Lakier w kilku miejscach wygląda podejżanie, ale może przesadzam.
~reni
Hatchback 1.6 122KM 90kW
drobiazgi - nawail przelacznik kierunkowskazow (nieodbijal), fotel kierowcy nie trzyma ustawienia wysokosci, cos skrzypi od czasu do czasu w desce rozdzielczej, tlumik halasuje ponizej 0C.
~Prezydent
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Troche za mało przejechałem, ale puki co zero problemów. Z serwisu jestem wyjątkowo zadowolony. Założyli alarm i... działa bez problemów. W Fordzie i Toyocie załozyli i ... tylko tyle że go wożę.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krystian
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
W moim przypadku ułamał się ogranicznik od drzwi, zapięcie od pasów pękło i przestała działać przeciwmgielna lampa. Koszty jednak to groszowe sprawy więc nic specjalnego.