Lista ocen Kia Ceed I (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Awarie sterowania zamkami, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki auto zachowywało sie jakby kluczyk tam dalej był. Kilka drobnych elementów zawieszenia. Nic poza normą.
~Tadzik 2008
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
H7 lubi się przepalić ale pierwsza przygoda po 40 tys km,no jednak trzeba warstwę lakieru przelecieć (3 światło stop) czasem ale to groszowe sprawy.Jak na koreańca to jest świetnie
~energo
Hatchback 1.4 109KM 80kW
bardzo słabe zawieszenie, tarcze z materiału gównolit ( mogliby naprawdę zainwetsować w porządne tarcze), słabe wyciszenie, bardzo słabe elementy z gum (uszczelki)
~Arkadiusz
Hatchback 1.4 109KM 80kW
nie było poważniejszych napraw. W sumie to nie ma co się czepiać...poza radiem czasami wariuje pokrętło do głośności. Naszczęście jest sterowanie radiem w kierownicy.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Od nowości haczy jedynka. Jeszcze nie byłem z tym w serwisie, bo nie przeszkadza za bardzo. Pewnie zgłoszę to na pierwszym przeglądzie. Poza tym nic się nie dzieje.
~Litux
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Zupełne drobiazgi, trochę denerwujące są dość częste wymiany żarówek. Czasem coś postuka, czasem jakieś dziwne odgłosy, które jednak jeszcze w dziwniejszy sposób znikają....
~Diterus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Po wymianie cd nie wiem dlaczego rozładował mi się akumulator i ,,zawiesił\" rozrusznik. Po doładowaniu i lekkim popychu wszystko wróciło do stanu normalnego użytkowania.
~Piotr
SW 1.6 122KM 90kW
Jedno zastrzeżenie - raz zawiódł akumulator (w lecie!). Nie wiem czy z mojej winy - problem już się nie powtórzył. Miałem kłopot z USB - ale trzeba było poczytać i już jest ok.
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Trzaski kokpitu, odpadają zaślepki na relingi, stuki w przekładni kierowniczej, opada siedzenie kierowcy, źle spasowane blachy, trzeszczy kierownica, pali się sprzęgło
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~Osiołek
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Czuję się jakbym jeździł FSO 1500-non stop w serwisie z błahostkami-radio,kontrolna drzwi, opadające siedzenie, immobilizer, nawet już nie pamiętam, ale trochę tego było