Lista ocen Volkswagen Polo IV (290) - Całokształt

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barteq
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie jest to miejskie auto na zakupy dla 2 a max 3 osób (Mowa o VW Polo Classic). Jeździć w więcej to tragedia, osiągów brak i zawieszenie bardzo siada. Do tego maleńkich rozmiarów otwór w bagażniku i gigantyczny jak na tę klasę aut bagażnik...
~michal
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Mała korekta do mojej poprzedniej oceny. Okazało sie że kierownica mi drgała bo cały czas jeździłem po drogach które były położone na płytach betonowych. Teraz zmieniłem trase do pracy i drgania kierownicy zniknęły. Także polo jest OK !!!
~Piotr Michalak Słupsk
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
ogólnie atko jest dobre, choc za drogie w swojej klasie!!!!Na szczęście są różne promocje z, z których można skorzystac!!!!Jednak obsługa w serwisach odstrasza i chyba zmusza do refleksji nad zmianą marki, gdyż wv to nie to samo co w niemczech
~Artur
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Bardzo zgrabne autko ale o wiele za drogie.Nie serwisuje w ASO bo nie chcę dostać zawału !Nie kupujcie auta bez wspomagania (szczególnie kobiety)Mam nadzieje że "trzeszczące plastiki"to tylko mój problem.Ogólnie rzecz biorąc ten mały okularnik jest ok !
~kalkirm@op.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
To samochód dla rodziny,bo kombi. Wersja Basic uboga. Wszystko co najlepsze pod maską - jeździ się pewnie i bezpiecznie. Ale to za mało przy konkurencji. Kontakty z VW podczas awarii skrzyni adekwatne do klasy samochodu. Marka nie ta! Nastepny nie będzie VW.
~marinn@wp.pl
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Jak na autko tej wielkości jest wygodne, jazda 140-150 km/h na trasie bez żadnych problemów, dobre przyspieszenie podczas wyprzedzania (szczególnie jak się rozpędzi ;)), i bardzo ładne (ach, te reflektory). Z czystym sumieniem polecam.
~Aśka
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Poza tym, że już następnego dnia po odbiorze nowego samochodu była pierwsza naprawa i ciągle są nowe usterki to byłoby całkiem nieźle. Wciąż zapala się kontrolka - ale to tylko , wg. fachowców z servisu, "błąd komputera" z którym nie wiedzą co zrobić.
~stanik@go2.pl
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Samochód calkiem nizły, acz kolwiek nie pozbawiony wad. Polecam wersje 5-d gdyz 3-d jest malo praktyczna. Z biegiem czasu coraz mniej zaczyna mi sie podobac, usterek nie ubywa a wrecz jest wiecej tych powaznych. Zaczynam zbierac na nowy samochod.
~Vw
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Wspaniały samochód niezawodny to najważniejsze brak usterek i problemów w końcu można jechać wszędzie bez obaw. P. S Miałem Francuza szczerze odradzam zupełnie inna jakość nadaje sie tylko na pole do rozworzenia gnoju.
~Palec
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto jest bardzo oszczędne i tanie w naprawach ja miałem pecha i musiałem wymieniać skrzynie biegów co nie było aż tak bardzo bolesne dla kieszeni ale to bardzo zepsuło bardzo dobre wrażenie jakie zrobiło na mnie POLO.