Lista ocen Skoda Superb II (9)

~Sebastian Nowak
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto budżetowe dla księgowego. Gigantyczne wnętrze. Dyskusyjna, chwilami nudna stylistyka, marne materiały wykończeniowe, rozsądna cena i przyzwoity poziom niezawodności. Uwaga na silniki benzynowe! Dobre osiągi są okupione niskim poziomie niezawodności.
~Pompon
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Z tak bogatym wyposażeniem w wersji Ambition nie ma na rynku konkurencyjnego auta o tak dużym komforcie. Jeżeli masz za sobą okres młodzieńczego ciśnienia, głośnych basów i czarnych szyb a z tyłu śpi dziecko lub chcesz się zrelaksować to ten Superb z 1.4Tsi jest idealnym wyborem. Wzorowa ergonomia, każdy przełącznik, każda dźwigienka jest tam gdzie jej odruchowo szukamy. No może jeżeli lubicie kręcić kierownicą w mieście jedną lewą ręką i...
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Poszedłem do salonu kupić Octawię 1.4 TSI. Po jeździe próbnej wyszło że fajna, silnik zaskakująco dobrze daje sobie radę, ale jak wysiadałem to obok stał Superb i zajrzałem do środka ... Nie było o czym dyskutować, cena wyższa od Octavii z tym samym wyposażeniem o zaledwie kilka tysięcy a auto perfekcyjne. Kupiłem więc Superba w najniższej wersji Active, bo taka była "od ręki", a ona ma na pokładzie więcej wyposażenia niż potrzebuję od...
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
To moja 2-ga opinia. Pierwszą napisałem 5 lat temu, kiedy miałem przebieg 2.000 km. Dziś mam 126.000 km i dokładnie to samo zdanie o tym aucie. Jest ekstra. Wielkie, niezawodne, tanie w utrzymaniu i nie "bije po oczach" znaczkiem na masce :)) Więcej info jest w szczegółowej ocenie.
~PiotrS_Pl
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto bardzo przestronne, miejsca tyle że koszykarz nie będzie narzekał na jego brak, jednak do bardzo dynamicznych nie należy (z podkreśleniem na bardzo).
~foreks
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
W tej cenie najlepsze auto, duzo miejsca, dobre wykonanie, estetyczne i przewidywalne wnetrze.
~Krystian1986
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto spisuje się świetnie, podróż w 4 osoby na dłuższy dystans to przyjemna wycieczka a nie odliczanie kiedy dotrze się na miejsce.
~Sebastian
Kombi Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jedno jest pewne. Nie ma drugiego tak dużego auta za takie pieniądze w Kraju.
~GRZEGORZ
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Silnik dynamiczny i oszczędny. Bardzo elastyczny jak na benzynę (Silnik)