Lista ocen Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW 2001-2008 (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kosmokrator
Sedan 2.8 193KM 142kW
No tu miałem duży problem, szczególnie do tyłu. Poprzednio miałem kombi, które kończyło się równo z tylną szybą, a tutaj za szybą mamy jeszcze całkiem spory kawał auta, którego to kawała ni chu chu przez tą szybę nie widać. Dlatego od pierwszego parkowania tyłem polubiliśmy się z czujnikiem cofania i jeśli ktoś ma możliwość to serdecznie polecam takie rozwiązanie. Przód bez zarzutów. Natomiast z bokami do dzisiaj nie mogę utrafić - auto jest...
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Widoczność jest dobra, nie mam żadnych zastrzeżeń. To jest duży samochód więc nie można nastawiać się, że widzimy wszystko jak w Tico. Czujniki cofania z tyłu są niezbędne. Stanowią dodatkową parę oczu. W wielu modelach montowane są już seryjnie.
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Auto jest długie, dlatego widoczność przy parkowaniu tyłem trochę ograniczona, ale nie wynika to z jakichś błędów konstrukcji. To jest duży sedan i inaczej się po prostu nie da. Można się przyzwyczaić, są czujniki parkowania.
~Papież
Sedan 2.8 193KM 142kW
Czujniki parkowania pomagają przy cofaniu, auto jest długie, ale można się nauczyć
~Sebastian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jak na tego typu samochód widoczność jest dobra wiadomo sedan w tylnej szybie jest trochę gorzej, ale to normalne w tym nadwoziu.
~Bobo
Sedan 2.8 193KM 142kW
Do przodu i boki doskonale. Z uwagi na długi tył tylko dobrze. Kwestia wprawy. Czujniki parkowania bardzo pomagają.
~Slaveq
Sedan 2.8 193KM 142kW
Dla wysokiego kierowcy nie ma problemu - mój model jeszcze bez czujników ale obecnie już sa montowane dlatego daje: 5 pkt.
~Jacek
Sedan 2.8 193KM 142kW
może być ale lusterka boczne mogłyby mieć mniejszy martwy punkt
~Fidel
Sedan 2.8 193KM 142kW
Nie narzekam z tyłu mam czujniki parkowania więc jest OK
Dziennik kosztów dla Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW
11,8