Lista ocen Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW 2001-2008 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jeśli chodzi o prowadzenie to jest jak na samochód aspirujacy na limuzynę dość sztywne co daje dobre prowadzenie. Zawieszenie powinno być trochę mieksze co dawało by większy komfort podróży jak na taki samochód przystało. Czuć nierówności drogi na samochodzie chociaż fotele je dobrze niweluja.
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Wadą Superba jest trochę miękkie zawieszenie - przynajmniej jak dla mnie. Można się jednak przyzwyczaić. Przeniesienie napędu ok. Bałem się takiej mocy na przód ale daje radę. Fakt faktem gdyby był napęd 4x4 to już by była rewelacja, ale nie jest źle
~Bobo
Sedan 2.8 193KM 142kW
Prowadzi się bardzo dobrze, nie męczą nawet długie podróże. Wjazd w kałużę czy w błoto pośniegowe powoduje tylko zaświecenie kontrolki ESP a auto sunie jak po szynach.
~Papież
Sedan 2.8 193KM 142kW
Wielowahacz na przodzie - świetny komfort, poliuretany w tylnych wahaczach (banany) i jest super Z tyłu belka, bez zarzutu
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Świetnie się prowadzi - duże ciężkie auto na szerokich oponach- nawet na naszych dziurawych i wykolejonych drogach radzi sobie dobrze.
~kosmokrator
Sedan 2.8 193KM 142kW
Dla mnie troszeczkę za miękko, ale w koncu to limuzyna, a nie wyścigówka (chociaż ja mam inne zdanie na ten temat;))
~Slaveq
Sedan 2.8 193KM 142kW
Zawieszenie dobrze dobrane do silnika ale jak na limuzyne twarde. Pewnie trzyma się drogi - zachęca do dynamicznej jazdy. Polecam.
~Bandzior
Sedan 2.8 193KM 142kW
Bardzo stabilny przy wysokich prędkościach. System ASR/ESP (wyłączany) robi dobrą robotę.
~Fidel
Sedan 2.8 193KM 142kW
Samochód dobrze resoruje trzyma się dobrze drogi jednakże czuć że auto ma ponad 4.8m
Dziennik kosztów dla Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW
11,8