Lista ocen Skoda Octavia I (75)

3,2
~Stefan
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód przeciętny. Jego niewątpliwą zaletą był ogromy bagażnik, który był wykorzystywany przy transporcie juniora. Gdyby nie drobne usterki i regularne wizyty u mechanika byłoby lepiej.
2,6
~niezadowolony
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Całą brodę mam zaplutą, że kupiłem ten złom. Połaszczyłem się na silnik 130 KM. Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno nie kupiłbym tego samochodu, ani w ogóle żadnej Skody. Komfort na poziomie auta dostawczego. Fabia jest podobna, tylko mniejsza, a Superb większa. To jest chora filozofia samochodu!
~Grześ
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Do tego ORKADONa niżej. Stary, z twoich słów wynika ze ty masz Octavie II. Gdzie ty sie pakujesz z tą dwójką? To oceny jedynek są. Druga Sprawa; nie obraź sie ale ty albo masz coś nie pokolei albo niezły z ciebie frajer skoro ty w naprawę octavii II włożyłeś z własnej kieszeni ok. 70 tysięcy złotych!? Jeśli chodzi o trzaski w tylnych drzwiach...auta przed sprzedażą stoja na odkrytych parkingach, wilgoć powoduje te trzaski. Wystarczy siknąć...
2,3
~orkadon@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód nie wytrzymuje ciężkich warunków eksploatacji. Nadaje się raczej do miasta, na utwardzonych drogach. Kilka dla mnie małe pieniądze, ale czy dla moich rodaków ponad 100.000 wrzucone w taki wóz, zdobyte dorobkiem całego życia to optymalne ulokowanie kapitału? Moim zdanie to marnowanie pieniędzy. Teraz wybrałbym Mazdę 3, auto tej samej klasy co Skoda Octavia II(czyli kompakt). Może i Octavia II to klasa Passata, BMW czy A4, ale...
~elpolacco
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo pomiestne ze względu na otwieraną klapę z szybą. Wygodne i idealne na wakacyjne wyjazdy i długie trasy.
~slodki
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wersja 131KM, dobra dynamika i elastyczność, kultura pracy - cóż TDI nie słynie z najwyższej kultury pracy ale wynagradza to pozostałymi atutami (Silnik)
~19tdi@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Skoda Octavia rok 2003; 1,9TDI-130kM;6 biegów; mom.nap. 320Nm jest moim 15-tym autem a 1 Dislem. Daje mi największe zadowolenie napęd oszczędny, elastyczny i b.szybki przez wysokim mom.obr.;duże przyśpieszenie 9,7sek.0-100km; niskie koszty eksploatacji- paliwo, części, serwis relatywnie do VW i konkurencji aut z tego segmentu. Poza serwisami olejowymi co 15tys.km; wymogi gwarancji auto bez awaryjne nie absorbujące sobą właściciela. Zakup...
~Marian Galewicz
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Z racji na prace, która wymaga ode mnie częstych i długich wyjazdów oraz 5 osobowej rodziny i 2 duzych psów potrzebowałem kupić duzy samochód kombi z oszczędnym ale mocnym silnikiem i stosunkowo tani w utrzymaniu i zakupie wybór padł na Octavie i jestem ze swojego nabytku bardzo zadowlony na pewno będą jeździć doki sama się nie rozleci bo smanawetnie myslę aby się jej pozbyć
~Bartek-soro.pafi@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Super,najfajniejsze auto jakie miałem.Duży bagażnik i TEN SILNIK 130 KM.Lżejsza od VW no i dynamiczniejsza.Sama przyjemność. POLECAM !!
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I
6,1
8,7
~mildar
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Skada to prosty i nie najładniejszy samochód, ale nie zawodny i to mi się w nim podoba. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i niech tak zostanie jak najdłóżej