Lista ocen Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ACAD
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Charakterystyka zawieszenia mi odpowiada- zawieszenie jest sprężyste (nie miękkie!!!!!!) i dla mnie to udany kompromis pomiędzy komfortem a przyczepnością. Tutaj duży plus ode mnie. Moim zdaniem zawieszenie jest o wiele lepsze od tak zachwalanego przez wszystkich dziennikarzy zawieszenia focusa (jeździłem dwoma focusami z 2010 więc mam porównanie).
~Dammit
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Do kabiny przenosi się to i owo - nie jest to niestety zawieszenie najwyższej pólki, jednak jest bardzo trwałe. Na polskich drogach i dziurach przejechałem ponad 80 tyś i jeszcze żadnych drążków nie wymieniałem, żadnych usterek zawieszenia.
~wurkut
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Bardzo dobry jak dla mnie. Nie jest sztywno, ale nie jest to też bujająca się kanapa. Zakręty i nierówności pokonuje pewnie. Nie mam ambicji sportowych,ale nie jeżdżę też jak emeryt - jak dla mnie Renault znalazło \"złoty środek\" dla przeciętnego kierowcy.
~darek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Auto prowadzi się pewnie. Nie wychyla się nadmiernie w zakrętach, wogóle nie czuje się, że jedzie się kombi. Nie jest to typowy "francuz". Nie buja się, nie jest nadmiernie nastawiony na komfort
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jest ok ale nie zachwyca. W zakrętach wcale nie jest tak precyzyjny jak zapewnia producent. Ciekawe jak jest w kolejnej generacji, bo też producent zachwala wraz z Bogusławem Lindą.
~Grzesiek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Pasuje idealnie do mojego stylu jazdy czyli mężczyzna po 40 bez aspiracji samobójczych wożący rodzinę po mieści i w trasy.
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, może zbyt sztywne zawieszenie, przenoszące nieco do kabiny do środka, ale zdecydowanie ciche.
~MMM
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Zawieszenie jest idealne - ani za twarde ani nie za miekkie. Swietnie tlumi nierownosci i trzyma sie drogi jak przyklejone.
~robin555
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
fajnie trzyma się w zakrętach i bardzo komfortowy dużo miejsca dla całej rodziny
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
9,7
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Prowadzi sie super. Wspomaganie układu kierowniczego działa rewelacyjnie.
Renault Megane III Grandtour