Lista ocen Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dammit
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Tu mogłoby byc odrobinę lepiej. Potrafią skrzypieć przednie lewe drzwi (a w zasadzie coś wewnątrz tych drzwi. Czasami jak ruszam na zimnym silniku drży taj jakby koło dwumasowe?? Karta hands free czasami nie zamyka auta po odejściu od niego. Po odejściu od samochodu samochód automatycznie się zamyka, składa lusterka ale nie domyka okien drzwi - to już jest głupie. Po wciśnięciu dwukrotnym na karcie kluczyka zamknij zrobi to bez problemu - to...
~Moje 1 renault
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Cały czas coś gdy już człowiek myśli że to już zrobił tyle to co ma się zepsuć a tu zaś. Silnik cały kapitalka Pekniete węże od chlodnicy Szyba przednia Koło zmiennych faz Złamany bagnet Woda w bagarzniku Lampa 3 stopu Strzelające ograniczniki I wiele innych objawów związanych z elektryka która żyje własnym życiem.
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Po niezapowiedzianych i niezdiagnozowanych przez mechaników awariach elektroniki unieruchamiających samochód było trochę obaw. Myśli z tyłu mojej głowy, że auto znów stanie w trasie. Jednak później awarie się uspokoiły i wszystko grało jak trzeba.
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jak na razie w porządku wszystko, ale UWAGA zaczyna się przecierać skóra na kierownicy i drążku biegów jak i na drążku od ręcznego. Co zaczyna mnie irytować bo po 25.000 to jakieś nieporozumienie!!! Poza tym jak na razie wszystko OK
~master22
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Brak usterek przez okres 3 lat. Tylko rzeczy eksploatacyjne (klocki, żarówki, wycieraczki, itp.)
~ACAD
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Obydwa auta użytkowałem stosunkowo krótko (2-3 miesiące) wiec nic się nie zdążyło popsuć.
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Przejechałem 2500 km i nic mnie nie intresuje. Leje benzyne i do przodu. Nowe to nowe.
~Qba
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Póki co (przejechane 12000km) chodzi tak samo jak po wyjechaniu z salonu.
~Grzesiek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Poza kłopotami z wentylacją - idealnie.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maxx
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
prawie rok jazdy i wszystko hula jak należy
Renault Megane III Grandtour