Lista ocen Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW 2006-2012 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Router
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Uważam,że zapłacona cena za wersję i silnik 1,4 16V jest wielce konkurencyjna wobec : Opla Corsy, Renault Clio, czy też Fiata Grande Punto. Lapidarnie mówiąc zysk w stosunku do konkurentów o tych samych parametrach to ok. 5 tys zł.Z drobiazgów drażni mnie jeden szczegół, a mianowicie zegar, który wskazuje czas w systemie wyłącznie 12 godzinnym! Nie mogę pojąc tej oszczędności, wszak mamy XXI wiek. Moim zdaniem nieporozumieniem też jest...
~arek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Według mnie jest super. ja zapłaciłem 39000 zł, za rocznik 2006, mam 4 airbagi, reg. fotela na wysokość, kierownicę reg. w dwóch płaszczyznach, centralny zamek, alarm, elektryczne szyby, ABS, i 4 cylindry (co dziś nie jest takie oczywiste, patrz: Polo, Yaris, Corsa) I jeszcze za tę cenę mam 15 calowe koła. Nikt z konkurentów nie jest mi w stanie zaoferować więcej. Wiem, bo sprawdziłem!!!
~zylek22
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Kupiony za 31k netto w salonie, w tej cenie klima, radio fabryczne, elektryka lusterek i szyb z przodu, esp wydawały się w miarę dobrą ofertą. Myślę że w tej cenie do przyjęcia.
~zawiedziony 207 (instruktor nauki jazdy)
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
najgorszy interes w życiu! Jest to pierwszy i ostatni peugeot jaki kupiłem. Nawet gdybym miał taczkami jeździć to więcej peugeota nie kupie!!!
~Edikk
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Jestem zadowolony , zadnych problemów , to jest poprostu cacko , wspaniale sie prowadzi i bardzo elegancko wyposarzone , oby tak dalej .
~iwo
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
może moja ocena jest obarczona słabym silnikiem i ustawicznymi problemami z zapalaneim auta, ale na tym etapie wydaje mi się być sprawiedliwa
~Grzesieek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Opłacalne tanie autko miejskie, mało awaryjne, tanie w naprawach odzy tym nowsze niż 20letnie niemieckie wyeksploatowane złomy
~kamil
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Bardzo dobre i jak na roczniki. Za podobną cenę tylko grande punto/clio. Polo/yaris kilka lat starsze będzie w tej cenie.
~Teodor
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
stosunek ceny do jakości jest imponujący (pod warunkiem ,że samochód zostanie kupiony w dobrej promocji -ja tak właśnie kupiłem)

Usterki Peugeot 207

Peugeot 207 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Małgosia
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Uważam, że dokonałam świetnego wyboru jak za tą cenę.Miałam na oku Grande Punto, ale ostatecznie Peugeot przekonał mnie bardziej.
Peugeot 207 Hatchback 5d