Lista ocen Mitsubishi Space Gear (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martino Martini
Minivan 3.0 i V6 24V 4WD 185KM 136kW
Super autko do jazdy w terenie. Swoje lubi wypić, więc najlepiej jeżdzić nim tam gdzie benzyna nie jest za droga ;). Auto użytkuje w Gruzji, z kierownicą po prawej stronie, blokady typy Super Selct, głębokość brodzenia do 80 cm, daje radę. W terenie, ostrym, spalanie nawet do 25l/100km (trzeba pamiętać o dodatkowych kanistrach. Na trasie poniżej 13 raczej nie schodzi. Za to ma niezły zapas mocy. Skrzynia też fajnie się spisuje, płynnie wybiera...
~Mietek Pijak
Minivan 2.0 i 16V GL 113KM 83kW
Jak na taką wielką budę to idealnie, Previa się chowa czy tam Chevrolet. Kupiłem auto bo właśnie nie opłacało się kupować osobówki, która spali 1 - 2 l mniej gazu na setkę, a ładowność zerowa i miejsca mało. To zaważyło na decyzji o zakupie. Nie wiem ile dokładnie pali ale nie cale 40 l gazu starcza na jakieś 350 km po mieście średnio lekką nogą. Podobno da się zejść poniżej 9 l LPG na trasie lekką noga oczywiście.
~magajwerx
Minivan 2.4 i 16V GL 4WD 128KM 94kW
A nawet bym rzekł rewelacyjnie. Porównując do Espace czy Galaxy (są mniejsze) palą mniej więcej tyle samo. A ja mam do tego napęd na wszystkie koła
~mdk
Minivan 2.4 i 16V GL 4WD 128KM 94kW
ceny części przeciętne zużycie paliwa 10L/100
~zorro
Minivan 2.0 i 16V GL 113KM 83kW
żużycie paliwa troche za wysokie