Lista ocen Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2006-2012 (106) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pedros
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jest to auto do jazdy w okolicach 100-110km/h. Potem przeistaczasz się z kierowcy SUVa klasy średniej w kierowcę dostawczego Forda Transita. Masakra ! Jak testowałem to auto po raz pierwszy, to miałem wrażenie że ktoś otworzył okno podczas jazdy. Z drugiej strony trzeba pamiętać - to SUV: spore opony, duże lusterka i bryła, silnik na pompowtryskiwaczach niestety dopełnia wszystkiemu.
~koki
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Taki typ samochodu, ze od 60km/h bardziej slychac swist lusterek (tych od super widocznosci do tylu) i opon niz silnika. Duzo glosniejszy od samochodow osobowych, silnik naprawde halasuje najmniej przy szybszej jezdzie. Niestety bede musial ograniczyc moja ulubiona predkosc (140-150) bo nie lubie wysiadac po 4 godzinnej jezdzie z kwadratowa glowa. Mozna to zagluszyc radiem ale nie o to przeciez chodzi.
~Robert K.
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Wyciszenie no coz ???? Jesli chodzi o silnik to nie mam uwag, jesli chodzi o jazde na "wspanialych" polskich drogach z szerokimi oponami 225 nie sprawia ogromnej przyjemnosci, szumy, delikatne ale jednak skrzypienie niestety nieco topornych bo twardych plastikow no ale to nie limuzyna tylko terenowka.
~japoniec
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Tu trzeba przyznać że producenci próbowali zaoszczędzić na materiałach. Do 130kmh jest nieźle potem juz niestety coraz gorzej. Na szczęście bardziej wymagające osoby mogą zrobić to we własnym zakresie za kilkaset złotych. Nie mniej jednak tej klasy auto powinno być lepiej wyciszone.
~Andrex
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Tu zdania są różne, jeśli ktoś potrzebuje podróżować po autostradach z prędkością ponad 130 km/h i wymaga ciszy to się zawiedzie. Trochę szkoda bo Outlander prowadzi się świetnie nawet przy 160 km/h. Ale to nie ścigacz tylko auto rodzinne i jadąc ekonomicznie 120 km/h jest OK.
~Marcin
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Zle a można wręcz zaznaczyć bardzo zle.. autko o bardzo słabej kulturze pracy to po pierwsze. Na zimno strasznie klekocze, a i przy wyższych prędkościach silnik słychać dość mocno. Myślę, że tu przydało by sie lepsze wyciszenie wnętrza.
~ro_ab@wp.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Przed tuningiem - niespecjalnie. Obecnie całkiem przyzwoicie - nie trzeba tak mocno naciskać gazu.(porównuję do benzynowego silnika w aucie żony - Stilo 1.6 nie jest zbyt hałaśliwy) Natomiast po włączeniu muzyki silnik jest naprawdę mało słyszalny.
~Marta
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jedyny minus tego autka. Długa trasa, kilka godzin na ekspresówce czy autostradzie to spore obciążenie dla uszu. Silnik jest dość głośny, zagłusza radio, rozmowy pasażerów trzeba prowadzić lekko podniesionym głosem.
~med_service@op.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Nie nadaje się zupełnie do szybkiej jazdy autostradą. Przy prędkości 140km/h hałas jest tak duży, że nie da się rozmawiać, ani słuchać radia. Przy jeszcze większej prędkości to już dramat na poziomie spalinowej kosiarki!!!!!!!
~zimowa
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Przed zakupem Outlandera jeżdziłam Citroenem C-croserem i tam hałas był o wiele większy. Outlander zaskoczył mnie pozytywnie wyciszeniem silnika. Oczywiście przy jeździe 150 160 hałas zaczyna być większy ale nie bardzo nieznośny.