Lista ocen Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2006-2012 (91) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FULO
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
pierwsze dwa rzędy siedzeń zapewniają komfort, brak regulacji w fotelach dla odcinak lędźwiowego - minus ale da się żyć, pasażerowie mają dużo miejsca - przesuwana kanapa można zwiększyć miejsce na nogi - oparcie tylnej kanapy troszkę jakby źle wyprofilowane - całe szczęście nie jeżdżę z tyłu - przyciemniane szyby w tylnej części sprawiają , że pasażerowie nie odczuwają tak działania słońca jakkierowca; trzeci rzą siedzeń - ławeczka czyli...
~PM
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
"Outlander" to wędrowiec, podróznik i do tego wg mnie sie nadaje - długie dystanse z logiczną prędkością a nie sprint ... Podróz w 4 osoby - pełny luksus, w 5 i wiecej wiadomo. Trzeci rzad siedzeń tylko na krótkie trasy zgodnie z zasada : lepiej zle jechac niz dobrze isc - raczej jako wyjscie awaryjne. Mój "rekord" to 900 km w ciagu jednej doby po polskich drogach z 3 pasazerami - po wyjsciu z samochodu chcialo nam się jeszcze zyć a nie...
~japoniec
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Tu Mitsubishi ma w swojej klasie równego.. Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów to najw. atut tego auta. Bagażnik również bardzo pojemny , wysoki i pakowny. Dodatkowy atut to elektrycznie składające się tylne fotele (tylni rząd siedzeń również jest regulowany w przód i tył, jak również oparcia są regulowane; dodatkowo rząd siedzeń dzielony w stosunku 33/67 co po złożeniu daje kawał równej podłogi
~Marta
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Pełen luksus. Każda z osób ma miejsca aż w nadmiarze. W sytuacji gdy jedzie się w 7 osób to osoby z dwóch dodatkowych siedzeń w bagażniku mają najmniej miejsca, ale nie są też ściśnięte jak sardynki. Otworzenie dodatkowych miejsc w bagażniku nie wpływa znacznie na zmniejszenie przestrzeni pasażerów z tylnej kanapy. Po prostu wygodne autko. Idealne w długie trasy dla kilku osób.
~mysza
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jest sporo miejsca z przodu , nawet dla duuużych osób. Tył jak to tył, siedzenia są chyba odrobinę za płytkie i osoby bardzo wysokie mają dach na głowie. ALe co mi tam ja siedzę z przodu i mam miejsca wbród. Przestrzeń , tak mi się wydaje jest większa niż w VW czy Toyocie. Jest naprawdę dobrze.
~Robert K.
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Bardzo ale to bardzo duzo miejsca, szczegolnie jesli wezmiemy pod uwage ruchoma kanape z tylu. Byc moze nie jest to wazna uwaga dla innych kierowcow ale brak mi w srodku nowego Outlandera wyciszjacej wysiolki w schowkach z np gumy lub pianki, cokolwiek sie tam nie pozostawi dzwini na nierownosciach.
~Simon
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Miejsca i przestrzeni jest bardzo dużo. Wsiada się wygodnie. Miejsca na nogi jest wystarczająco. Z tym, że jest to auto bardziej 4 osobowe, wtedy komfort jest idealny /chyba, że kupi się wersje 7 osobową – którą odradzam ze względów bezpieczeństwa/. Bagażnik bardzo pojemny.
~Kazik vendeval@wp.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Bede monotonny ale miejsca jest w pip. pełno z przodu ale i z tyłu!!!! tylna kanapa rusza się w tył i przod o 8 cm skoda superb ma mniej miejsca plus ten bagaznik 700litow nie to co rav4 300 cos jak w golfie miejsca tylko na torbke i parasol :)
~propedro
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Generalnie jest dużo miejsca. Ale dodatkowe fotele dla 6 i 7 pasażera to raczej tak dla picu. Zdecydowanie efektywniej byłoby zrobić tam jakiś schowek niż dawać fotele w który nie sposób zasiąść.
~Marcin
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Tak jak pisałem wcześniej miejsca dużo, szeroko z przodu jak i z tyłu. Wystarczająca ilość miejsca na nogi, a podłoga z tyłu poprowadzona na tym samym poziomie co z przodu więc za to plus.