Lista ocen Mitsubishi Outlander II (155) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mamrot
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
żeby nie było że jestem podstawiony to teraz coś na NIE!. Lakier jest do bani !!, dotkniesz paznokciem zostaje rysa, ptak nasra zostaje plama (nawet jak od razu wytrzesz ), żaden wosk ani taki ani siaki nic nie daje.Po kilku krotnym umyciu i woskowaniu zostają rysy , nie daj boże coś położyć albo postawić na lakierze , od razu ślady rysy itp. czegoś takiego w życiu nie widziałem !.Dbam o samochody , myje je i woskuje systematycznie co najmniej...
~ztomek1@wp.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Mitsu zapewne nie przewidział że w Polsce używaja telefonów komórkowych upadłej Nokii i wewnętrzny system telefoniczny nie współpracuje z tymi telefonami ( ponoć też innymi ?)Nie chce tez \" rozmawiać \" z anglikami i francuzami , mimo że instrukcja tego nie zabrania.Język polski to oczywiście też marzenie.Chyba wszystkie linki i cięgła fabrycznie nie nasmarowane więc czasem można czegoś nie otworzyć
~Adam,trabzon.gdynia@wp.pl
SUV 2.2 DID DOHC 156KM 115kW
Nic mnie nie zawiodło!! Posiadam cyfrową formę instrukcji do w/w samochodu, która jest czytelna i bardzo przydatna, zwłaszcza tym, którzy nabyli samochód za granicą. Kontakt:trabzon.gdynia@wp.pl Nic mnie nie zawiodło!! Posiadam cyfrową formę instrukcji do w/w samochodu, która jest czytelna i bardzo przydatna, zwłaszcza tym, którzy nabyli samochód za granicą. Kontakt:trabzon.gdynia@wp.pl
~piotr
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Oprócz spraw eksploatacyjnych nie miałem problemu. Usterki wynikały najczęściej z mojej winy, zbyt szybka jazda przez "śpiącego policjanta" spowodowała po 130 tys. pęknięcie sprężyny a wcześniej wymiany amortyzatorów. Należy zaznaczyć, że samochód obsłużył całą budowę domu- naciągał się trochę towaru.
~Jarosław
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Niezawodność bezdyskusyjna. Po prawie 160000km mogę już coś o tym powiedzieć. Poza końcówkami drążków kierowniczych po 120000km, przepustnicą przy sprężarce (zaczęła głośno chodzić - koszt wymiany 800zł) po 140000km tylko materiały eksploatacyjne (tarcze co 110-120000, klocki co 60000km. Nic tylko lać i jeździć.
~Kazik vendeval@wp.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Cięzko to ocenić po 2000km , auto made in japan. wiec śpie spokojnie. jak do tej pory to obluzował się styk prawego ksenonu i oczko czasem gasło w czasiejazdy po oczyszczeniu i zamocowaniu swieci dalej .podobno to sie czesto zdarza w tym modelu. W ostrym swietle nie widać wyswietlcza radia to możn by zmienić.
~Mariogdy
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Przez 10 lat i 240000 tkm z drobnych gadzetow wymienilem glownie - ,laczniki amory i gumy w zawieszeniu oraz tuleje .Ogolnie wszystko to za sprawa naszych drog... Sensory aut.poziomowania swiatel ksenonowych znajdujace sie na wachaczach ,Lubia sie zapiec i urwac.Efektem swiatla nie poziomuja sie.
~PiciuR
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Lepiej nie chować okularów do schowka nad głową bez owinięcia w miękką szmatkę. Wibracje powodują nieznośny na dłuższą metę dżwięk. Dostałem oryginalny dywanik do bagażnika, ale jeżdzi na listwach przy rozładunku i załadunku - już wiem dlaczego dają go gratis (muszę go podklejić silikonem).
~WMIAREOBIEKTYWNY
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
KOMPLETNA PORAŻKA SERWISU, !!!!!.Jeśli ktos jest zainteresowany o co chodzi to prosze zadać pytanie o akcje serwisowe , albo o koszt przeglądu .Usłyszycie że albo nie wiadomo o co chodzi, albo że koszt to jest \"około\" tak jakby ceny się dopiero rodziły po wykonaniu usługi :///
~k.piotr@vp.pl
SUV 2.2 DID DOHC 156KM 115kW
dysze spryskiwaczy-przy prędkości ok 100km/h psikają ledwo za pióra wycieraczek. Przy jeździe w dużej wilgotności(mgła, deszcz) musi być włączona klimatyzacja i nawiew na szybę bo inaczej bardzo parują okna(jak w fiacie 126p). Brak \"martwego punktu\" w lusterkach