Lista ocen Mazda 2 II (52) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Ja mam 179 cm i powiem tak fotel muszę mieć przesunięty do oporu, wtedy zajmuję doskonałą pozycję za kierownicą, bo mam za długie nogi. Na tył nie polecam osobą powyżej mojego wzrostu na dalszą trasę.A tak jak na tą klasę samochodu to i tak sporo miejsca oferuje.Mały bagażnik.Gaźnica pod fotelem pasażera przeszkadza.wywaliłem do bagażnika.
~Maniek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
mam 173 cm i fotel przesunięty całkiem do tyłu jak obracam się w lewo to widzę tylko słupek. Porażka. Miałem przelotnie clio i tam pedałów nie dosięgałem przy odsuniętym fotelu do tyłu. Porażka. Ta konsola na lewarek fajna, ale noga oparta o nią wciskając gaz cierpi i po 100 km musi odpocząć.
~Michałek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Gdy wsiadłem do mojej mazdy sport, to pierwszym wrażeniem było iż znajduję się w jakimś o klasę wyżej samochodzie.Miejsca naprawdę jest sporo.Sama deska rozdzielcza ma jakieś 60 cm do szyby przedniej.Mały bagażnik jest za to.Ale wszystko się mieści.Z tyłu spokojnie 2 osoby się mieszczą.
~Janek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Jak na male auto to super. Mam ponad 190 cm wzrostu i mnieszcze sie bez problemu siedzenia nie odsuwam nawet do konca. Z tylu tez duzo miejsca, bagaznik maly ale jak sie pomysli to wszystko sie miesci pomimo, ze jest jeszcze butla LPG.
~Darek S.
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Dla mnie i rodziny idealny, mały samochód ale jak są dobrze ustawione fotele przednie to i sporo miejsca z tyłu jest.Dla trójki z tyłu to tłok, ale dójka idealnie się mieści, ale to samochód miejski i nie oczekiwałem na więcej miejsca.
~Peter
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
z tylu woze dziecko wiec nie ma to dla mnie znaczenia.Dla mnie i zony, w sam raz.Bagaznik 250.l.moze troche maly ,ale nawet za miasto 2doroslych + dziecko to zaden problem sie zapakowac.Kanapa dzielona pomaga w zaladunku.
~Olek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Mały wielki wóż, jest też ale. Mam 173 cm wzrostu i fotel mam przesunięty do końca. Nie mogę go podnieść, gdyż podnosząc się przesuwa się automatycznie do przodu.Auto pojemne, ale to przecież mały samochód. Dla mnie jest okej.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Mam 173 cm i mam fotel całkiem do tyłu przesunięty i jest okej, ale z boku widze już tylko boczny słupek. Miejsca okej, jak na autko miejskie. Bagażnik mały, ale to nie kombi.Miejsca z tyłu sporo. Wystarczająco.
~Michał
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Mam 180 wrostu i powiem tak jak ktoś ma fotel na min wysokości i całkiem do tyłu to miejsca z tyłu mało.Ja ma lekko przesunięty fotel do przodu i lekko podniesiony i powiem, że miejsca jak na ten model samochodów małych to jest sporo.
~Mario
Hatchback 5d Facelifting 1.5 MZR 102KM 75kW
Dla kierowcy i jednego pasażera jest miejsca wystarczająco, podejrzewam że test dwumetrowca (przynajmniej z przodu) byłby zdany. Gorzej z tyłem, tam tyko dzieci albo ludzie „mniejsi” :)