Lista ocen Kia Carens IV Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW 2013-2016 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Dużo miejsca dla kierowcy, pasażera a przede wszystkim dla pasażerów drugiego rzędu. Brak w podłodze podłużnej belki pod środkowym siedzeniem pozwala na równomierne trzymanie nóg. Do tego każde siedzenie w drugim rzędzie jest przesuwane oddzielnie w przód i w tył oraz ma regulowane oparcia. Każdy może dopasować swoje oparcie w zależności od potrzeb.Trochę mało miejsca mają pasażerowie trzeciego rzędu (wersja 7-osobowa) i tam raczej nie...
~Grzesiek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Jako kierowca podczas podróży czuję się komfortowo, przestrzeni jest więcej niż wystarczająco, to samo dotyczy pasażerów siedzących z tyłu. Schowków jest cała masa, pod podłogą z tyłu znajdują się dwa duże schowki, może nie są funkcjonalne ale przy dalszej podróży mogą okazać się bezcenne. W bagażniku pod podłogą mega sortownik na wszystkie ****rele typu torby na zakupy, środki pielęgnacji auta itd.
~Piotr
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Przednie fotele są wygodne, pasażerowie na tylnej kanapie również nie narzekają. Dużym plusem jest to że tylna kanapa składa się z trzech niezależnych foteli, które można ustawić w dowolnej konfiguracji. Oparcie środkowego fotela tylnej kanapy po złożeniu może służyć jako podłokietnik.
~cbr600@wp.pl
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Dużo miejsca i schowków dla wszystkich. Nic nie gniecie w prawą łydkę co mnie drażni w innych autach. Brakuje regulacji odcinka lędźwiowego ale wysiedziałem 18h bez bólu więc fotele są wygodne. Trochę uwierał mnie zagłówek w potylicę ale mu wybaczam bo to bezpieczniej jak głowa jest zawsze oparta.
~Sławek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Może z zewnątrz tego nie widać, ale przestrzeni wewnątrz samochodu jest dużo, a tym samym wielogodzinne rodzinne podróże są przyjemnością. Trudno od samochodu tej klasy oczekiwać więcej i szczerze mówiąc tyle przestrzeni co w Superbie to aż natto.
~chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów drugiego rzędu. W mojej siedmioosobowej wersji w trzecim rzędzie siedzeń sadzam niestety już tylko małe dzieciaczki. No i bagażnik kosztem trzeciego rzędu siedzeń mocno cierpi
~asmarcepan
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
To było jedno z najważniejszych kryteriów wyboru przed zakupem. w tej cenie nic lepszego nie znalazłem a robiłem porównanie i jazdy próbne c-maxem, scenicem, dusterem, C4 picasso, sportage.
~Frog
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Siedzi się bardzo wygodnie, duża ilość schowków, pomaga w pochowaniu drobiazgów, szczególnie schowki pod podłogą bagażnika, i mnie w wersji 5-osobowej bagażnik ma dosyć sporą pojemność
~Raf
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Możliwość dopasowania wnętrza (wszystkie fotele przesuwane niezależnie). Trochę mało miejsca w 3-cim rzędzie, ale traktuję go jako awaryjny do przewożenia dzieci.
Dziennik kosztów dla Kia Carens IV Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
8,3
~Grzegorz
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo dużo miejsca. Brak tunelu z tyłu i płaska podłoga - osoba siedząca w środku ma bardzo dużo miejsca na nogi.
Kia Carens IV Minivan