Oceny Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 72KM 53kW 1990-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 72KM 53kW 1990-1995

~Marcin
Hatchback 1.5 72KM 53kW
samochód jest warty większej uwagi, jest niezawodny, bezawaryjny, jest w mojej rodzinie od nowości, nigdy nie było z nim żadnego choćby najmniejszego problemu jedynie jego wymaga to takie tego żeby pamiętać o wymianie płynów i pasków w terminie. ma 18 lat i jedynie gdzie rdza wyskoczyła to na lewym tylnim błotniku na odcinku ok 7 cm. Duzym plusem są tanie materiały exploatacyjne do niego. Gorąco polecam.
~Luka
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Właśnie wróciłem z Hiszpanii zrobiłem autem ponad 6tys. kilometrów, jedyna awaria to złapana guma.Na trasie palił mi niecałe 8 litrów gazu, mimo że był "my little pony" obładowany 4 osobami i full bagażem. Spisywał się idealnie!
3,5
~jacekmex@vp.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Żona nim jeździ do pracy, zimą pali na dotyk, poza tym że włożyłam w niego około 4 tysięcy, to teraz jestem zadowolony, skrzynia automat to pełny komfort kto nigdy nie jeździł niech nie zajmuje głosu.
~maniak3@poczta.onet.eu
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Auto ma dołozone pare koni 4xszyb.el.szyber.el.wsp.kier.i wile innego wyposażenia.Jeżdze nim agresywnie i ciągam przyczepki,auto nie daje się zajechać jest bardzo wytrzymałe.Następne auto moje to będzie też Hyundai .Pozdrawiam
~xyz
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Od czasu kiedy kupilem ten samochod nie dam slowa powiedziec na koreanskie auta. Niskie koszty eksploatacji, niezawodnosc i duza frajda z jazdy pozwalaja mi okreslic to auto jako najlepsze, jakie kiedykolwiek mialem. Przedtem jezdzilem fiatem tipo, renault clio i 19. Hyundai jest THE BEST. Polecam. Radze nie wierzyc w opowiesci o drogich czesciach zamiennych. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam wlascicieli poniakow :)
3,6
~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Ojciec dał go mojemu bratu kiedy miał 100000 pozniej ja go dostałem jak miał 160000, nie był katowanie więc mozę dlatego mam tak moło przygód. pokochałem ten wóz, żeby jeszcze był troszke młodszy. Myslę że autko godne polecenia. zwłaszcza z niemieckiego rynku gdzie jakosc tych samochodów była naprawde wysoka. jeśli chcecie kupic to zapolujcie na takiego w wtryskiem i wspomaganiem. osobiście jeździłam takim z klimą.

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,4
~kris gg:1004480
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Polecam ten samochód !! Zadbany, serwisowany przyjemnie się jeździ 4osobowej rodzinie z bagażami. Ma sporą dynamikę jak na taki rocznik. Sam przejechałem 65tys. w każdą pogodę po polskich drogach i mimo ponad 205tys na zegarze naprawdę bez kompleksów,
~Michał M. (mikolajczyk@space.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Biorąc pod uwagę cenę rynkową, awaryjność, ekonomiczność, dostępność części to mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu. o ile nikt go nie "męczy" jazdą z maksymalnymi prędkościami to będzie pracował bardzo długo... . Tak jak ktoś już napisał "...wcześniej zgnije"
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Dałem za te auto 4000zł i myślałem, że się wpakowałem w niezłe gu... Myliłem się. Autko jest warte polecenia. Silniki wytrzymuja bardzo duże przebiegi, więc 200kkm nic nie znaczy. Serwis i części jest o dziwo tani bo jedna część pasuje nieraz do większości aut japońskich z tego segmentu. To że koreaniec to wieczna skarbonka to zwykły kit - przynajmniej w przypadku tego auta.
4,1
~rob.ert@onet.eu
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Za taka cene warto kupic ten samochodzik mnie sie trafil bardzo zadbany i nie mam zamiaru go sprzedac. Teraz kupilem nowego Getza i jak narazie tez jestem zadowolony.
Hyundai Pony IV Hatchback