Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 72KM 53kW 1990-1995 (34) - Silnik

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Jak na zagazowane 1.5, ktore 14 lat temu mialo 72 konie, nie moge narzekac. Z pod swiatel praktycznie zawsze ruszam pierwszy, jest zrywny, ma calkiem dobra dynamike jak na swoj wiek i przede wszytskim jest to motor ekonomiczny 8-11 benzyny i 9-13 gazu w miescie. Trasa, wiadomo. 6 bezn i 7 lpg.
~Witek
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Mocny silnik. Raz zagotował mi sie płyn chłodzący (skorodował przewód wentylatora) podczas stania w korku i nic: głowica uszczelka cała ! Trochę słabe przyspieszenie od zera ( mam gaźnik)
~ADI
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Mocny i ekonomiczny silnik jak na tę moc.Dosyć wytrzymały,zrobiłem 161 tyś km bez remontu.cicho pracuje.Mój jest na gażniku elektronicznym i spisuje się bardzo dobrze.Zawsze dobrze odpala.
~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Super, bardzo elastyczny. Nigdy mnie nie zawiódł. Wsiadam i jade. Nigdy nie bałem sie że stane gdzieś na trasie. Mam nakrecone 170000 i jak narazie bez wiekszych problemów.
~Pawel
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Bardzo dobry gaźnikowy silnik o dobrych osiągach łatwy w zagazowaniu i co ważne bezawaryjny i ekonomiczny na gazie Przejechałem nim 63 tyś i nic
~Michał M. (mikolajczyk@space.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
silnik pracuje dobrze, jest elastyczny, nie wpada w wibracje. Jest to dość stara jednostka napędowa i brakuje z tej pojemności kilku koni mehcanicznych więcej.
~mateo2@interia.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Silnik 100%, bezawaryjny, cichy, samochod jezdzi i pali wyłacznie na gazie. przy -20C nie ma problemu z odpalaniem.
~krozbicki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
trochę buja obrotami na biegu jałowym, poza tym odlot ( sam jestem nieraz zdziwiony, a jeżdżę różnymi samochodami)
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Jak na swoje lata i 75 KM "kucyk" ciągnie doskonale!! Da się jednak zauważyć lekką "dziurę" na niższych obrotach.
~Marcin
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Silnik jest niezawodny, jest w mojej rodzinie od nowości i nigdy nie bylo z nim najmniejszych problemów
Hyundai Pony IV Hatchback