Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (62) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lubiat
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Właśnie dostałem pismo z Hondy Poland o treści : Firma Honda stwierdziła że w niektórych samochodach z roku modelowego 2006 może wystąpic ustrerka wpływająca na bezpieczeństwo. Wspomaganie układu kierowniczego może w skrajnych przypadkach przestać działać na skutek błędu w funkcjonowaniu modułu sterującego ESP.....Jestem już umówiony z serwisem. Wcześniej czytałem w internecie że honda wzywa również na wymiane korodującej kostki gdzieś przy...
~Smoq
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Popiskuje mi pompa sprzęgła. W ASO powiedzieli, że to normalne w tym modelu i mam jechać za tydzień wymienić ją na gwarancji. Pisk nie wpływa jednak na komfort jazdy, osiągi ani na łatwość wysprzęglania. Lakier: NIE WOLNO MYĆ TEGO SAMOCHODU W MYJNI AUTOMATYCZNEJ!!! Jeżeli to zrobicie to koniec z lakierem! Ja na szczęście tego nie zrobiłem ale inne ku-ku zaliczyłem - umyłem sobie w zimie samochód na Karcherze szczotką z myjni....nie polecam...
~Paneth
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Musiałem wymienić chłodnicę klimatyzacji, bo zaczęła przeciekać. Wynikało to z faktu, że samochód został sprowadzony z USA po kolizji, do naprawy użyto wygiętej, ale szczelnej chłodnicy. Wentylator uderzał łopatkami w wykrzywioną chłodnicę i po kilku latach zrobił w niej dziurę. Poza tym brak usterek.
~rat4
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
brak poważnych usterek. Mam samochód zbyt krótko aby podzielić się ewentualnymi usterkami. Najbardziej dotkliwą są ubytki w lakierze. Baza wodna lakieru i wykonanie jest kiepskie trzeba to powiedzieć. Na masce pojawiły się odpryski z kamyczków i trzeba było lakierować.
~Michał
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Brak; Przy 180.000 wymieniłem coś przy kole oraz usunąłem lekkie poceei się pod skrzynią biegów - koszt 2.000 zł; To jedyne prace mechanika prócz standartowych przeglądów (zawsze o czasie).
~stiven
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
tak jak pisalem,skraplacz,sprezarka i skrzynia biegow. troche to dziwne,bo samochod jest caly czas serwisowany w Hondzie.Oczywiscie na czas.
~Jan 35 l W-wa
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
1. Tarcze hamulcowe - bardzo słabe, podobno te auta kupują starsi panowie któch ten problem nie dotyczy, trele morele, po prostu wsadzają badziewie.
~lemur
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
poza zacięciem się zaworu recyrkulacji spalin przy 160 000 (wystarczyło wyczyścić nagar) - zadnych innych usterek do tej pory
~JAREK
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
Drobnych nie stwierdzono to poważnych tym bardziej nie stwierdzono. Honda - jakość nie jest wyssana z palca. To jest Fakt.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~Daily_User
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jak na Honde przystało - zero problemów. Jak zmieniać to tylko na nowszy egzemplarz (bądź Type R )
Honda Civic VIII Sedan