Lista ocen Honda Accord (1876)

~POZDRAWIAM WSZYTSKICH UŻYTKOWNIKÓW I MIŁOŚNIKÓW HONDY ACCORD. WIELU KILOMETROW BEZAWARYJNEJ JAZDY!
Honda Accord VI
Hatchback 2.0 i 16V 147KM 108kW
Ładny, szybki, wygodny i bezpieczny. To naprawdę doskonały pojazd tak na codzień, jak i na dłuższe wypady poza miejskie dżungle.
~Arek Hawk
Honda Accord I
Hatchback 1.6 EX (SJ) 80KM 59kW
Gdybym miał części do tej hondy i powymieniał wszystko to co jest potrzebne, bym niechciał innego auta, prowadzi się go doskonale, skrzynia biegów działa perfekcyjnie,przełączniki są tam gdzie powinny być i są czytelne,miejsca poddostatkiem i ma przepiękny wygląd. Teraz takich aut nie produkują to jest samochód z duszą!!!!
~garfield78@interia.pl
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
bardzo elastyczny i zrywny silnik. Ciekawe, specyficzne rasowe brzmienie. Wysoka kultura pracy na wysokich obrotach. Na niskich obrotach wyczuwane są delikatne drgania. (Silnik)
3,8
~sieluzyc@o2.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Coz, cale zycie marzylem o bmw, inne marki dla mnie nie istnialy. No i w koncu kupilem honde. Dlaczego? Mialem tylko miesiac na znalezienie auta i w tym czasie nie trafilem bmw w wystarczajaco dobrym stanie. A ta honda na stacji diagnostycznej okazala sie lepsza od bmw E36 1.6i i bmw E39 525tds, z ktorymi sie ostatcznie wybralem na profesjonalny calosciowy przeglad. Ostatecznie przekonaly mnie raporty usterkowosci Dekry opublikowane w dodatku...
~Kuba WaWa
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Podsumowując wszystko co napisane powyzej-jest to godne polecenia auto
~V-TEC
Honda Accord VII
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Idealny samochód dla osób które oczekują czegoś więcej niż proponuje konkurencja.
~Radoss
Coupe 2.2 i ES 150KM 110kW
Auto niesamowicie mnie zaskoczyło. Europejskie wersje Accorda w ogóle nie mają podejścia do pochodzącego z Ameryki Coupe. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego auta, jednak podczas oględzin wystarczyło usiąść za kierownicą, żeby zdecydować, że biorę ten samochód. Mega wygodny, bezawaryjny, dobrze wyposażony i przyzwoicie wykonany
~Wasyl
Honda Accord VII
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem poliftowego Accorda 2.0 benz z 2007r, auto ogólnie rzecz ujmując bardzo udane, bezawaryjne, bezobsługowe, pewne, absolutnie solidne.
~Adi
Honda Accord VI
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Samochod bardzo fajny. Dobrze wykonczony, ladny z zewnatrz i w wewnatrz. Z poczatku przymierzalem sie do Avensisa z podobnego roku ale Accord spodobal mi sie bardziej. Gdyby byl lzejszy o te 100 kg bylo by idealnie:)Ogolnie Polecam!

Usterki Honda Accord

Honda Accord – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Alan
Honda Accord VIII
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód bardzo przeciętny, w zasadzie nie wiadomo dla kogo on jest zrobiony. Niby duży ciężki, a miejsca w środku mało i bagażnik stanowczo za mały. To jest samochód na maksymalnie trzy osoby z bagażem. Dość głośny w środku z głośnym zawieszeniem i słabowyciszonymi nadkolami. Bardzo słaba ergonomia, odnosi się wrażenie, że nie jest do końca wszystko właściwie przemyślane. Silnik wołowaty do 4tys. obrotów, później jakoś jedzie ale staje się...
Honda Accord