Lista ocen Honda Accord (1876)

~boniek81
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Auto doskonale jak na swoj wiek,polecam kazdemu kto ma dosc wizyt u mechanikow co miesiac.Japonskie auta sa naprawde niezawodne.wyglad auta nadal cieszy oko.silnik 1.6 115 Km daje rade jak na gabaryty tego auta.jak trzeba to potrafi ladnie przyspieszyc,wyprzedzanie tira to nie problem ale trzeba zrobic redukcje do trojki jesli konieczne jest szybkie wykonanie manewru.LPG nie wrzucalem do auta bo szkoda Hondy meczyc na gazie.
~Accordeonista
Honda Accord V
Coupe 2.0 i 136KM 100kW
szukałem prelude, a trafiłem calkiem przez przypadek na ten model i powiem że jestem bardzo zadowolony. przyznam szczerze że brakuje mi juz troche koników pod maską, ale wiadomo ze apetyt rośnie:)polecam jesli tylko nie wozicie często kogos na tylnej kanapie, bo wsiadanie tam nie należy do najprzyjemniejszych:P
~zzz
Honda Accord VIII
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
nie ma co ukrywać. Jestem dumnym posiadaczem nowej Hondy Accord, samochodu w domyśle bezawaryjnego, doskonałego technicznie z rewelacyjną stylistyką.
3,8
~korba1976@vp.pl
Honda Accord V
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
lipiec2008.rozrzad tzn.rolki napinajace paski i pompa wody to:serwis 560zl,prywaciarz460zl,allegro 320zl z przesylka.oczywiscie pisze o czesciach oryginalnych. uszczelka pod klawiature od 15zl do 70zl.filtry powietrza,paliwa i oleju to grosze(oczywiscie nie w serwisie).pierscienie komplet 150zl.ogolnie nie jest zle ale uwazac zeby kupic auto w dobrym stanie bo jak sie nie przypilnuje potem to pieprzy sie jedno za drugim.
~SIARA_5
Honda Accord VIII
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
To moja 2 honda accord. Wczesniejsza to poprzedni model tez po lifcie. Bezwzglednie Honda to Honda i za to ja lubimy. niemniej nowe atko jest bardzo inne od poprzednika. Moze i wieksze itp ale inaczej jezdzi, inaczej sie je czuje i inaczej sie zachowuje na drodze. Radosc z jazdy pewnie w poprzedniku byla lepsza. W nowym wszystko chodzi bardzo gladko i delikatnie ale czuje sie jego gabaryty. Nie czuje sie jednak do konca drogi. po prostu...
~Cieniu
Honda Accord VII
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Jednym słowem Honda to super auto które jest niezawodne jest jedno z szybszych w swojej klasie moze jedynie podskoczyc avensis 2.0 paski mogą sie schować silnik te traca bardzo duzo na mocy po przebiegu 200 tys fsi jednym słowem zal. Moja ma przebieg 194 przy 185 byłem na hamowni i pokazała 154km ale na vervie 98!(seryjnie 155) gosci z hamowni powiedział ze jest ździwiony tak dobrym wynikiem ale to po po prsotu honda. Jeżeli chcesz mieć auto...
~KST
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
4,5 za niezawodność, za przyjemność na krętych drogach, za vtec gdy się od 4 załącza i za prezencję(może to nie a4 z tamtych lat, ale oprócz is 200 wszystkie japońce z przełomu 90/00 lat designem kładzie na łopatki i wszelka dyskusja nie ma sensu!) Nie 5, bo ergonomia i komfort na nierównościach.
~sieeah@wp.pl
Honda Accord VII
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Samochód bardzo ładny z wyglądu, ale w środku trzeszczące elementy, hałas i mało elastyczny silnik potrafią człowieka zniechęcić.
~misio206
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Całkiem udany wóz i ładnie wygląda zewnątrz po prostu świetny udany model.
Dziennik kosztów dla Honda Accord
7,2
9,2
11,5
3,3
~kowalczyk
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Ogólnie auto wyglada dobrze, ładnie się prezentuje i lakier tez się ładnie trzyma. Moim zdaniem jedno z ładniejszych aut jak na te lata.
Honda Accord