Lista ocen Ford Mondeo V Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW 2014-2019 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PZ
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Miałęm Opla omegę kombi oraz BMW 525d sedan - oba auta duże i niestety muszę przyznać, że widoczność w tych autach była lepsza. Nie ma tragedii ale jednak Mondeo w mieście jest troszkę "krowiaste" i czuć, że się jedzie sporym autem. Na trasie na odwrót, można to nawet uznać za pewną zaletę. Na minus również dość grube przednie słupki oraz niektórym może przeszkadzać podgrzewana przednia szyba bo nie jest kompletnie przeźroczysta. Mi osobiście...
~Michalnk
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Tutaj z generacji na generację jest o poziom lepiej. W Vignale wyciszenie jest już na klasę premium. Naprawdę niewiele brakuje mu do najlepszych. Hałas pracy zawieszenia jest bardzo dobrze tłumienie. Poprzeczne krótkie nierówności nie powodują wibracji i nerwowości w pracy zawieszenia. W poprzedniej generacji Mondeo czy Galaxy miałem zawsze jedną uwagę - dajcie jeszcze lepsze wyciszenie i bardziej komfortowe zawieszenie i ford zdecydowanie...
~Jacob K
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Do tyłu bez kamery i czujników to katastrofa nie wyobrażam sobie manewrowania bez tych dodatków poprostu duże auto i tyle. Boki ok. Przód to samo czujniki muszą być a dodatkowo przednie grube słupki naprawdę trzeba uważać i wychylać się bo zasłaniają dużo. 3 razy byłem już bliski uderzenia w auto zwłaszcza na rondach od tamtej pory wychylam się i jest ok. Mogło by być lepiej no cóż gabaryt to gabaryt.
~Łukasz
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bardzo szerokie słupki z przodu, przy jeżdzie po łuku (nawet małym rondzie), kompletnie nie widać co jest na naszym torze jazdy - trzeba się odchylać na wszystkie strony żeby upewnić się czy nie wydarzyło się coś niespodziewanego.
~kedar_mk5
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
mocno pochylona przednia szyba, masywne słupki A ograniczają widoczność ( ale to w każdym nowy teraz tak jest ) do tyłu słabo, niska szyba, manewrowanie wymaga wprawy, kamera cofania za dopłatą 3000pln ;-)
~Artur
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Full Ledy robią robotę, ponadto podgrzewana przednia szyba i duże szyby boczne, wraz z tymi w przestrzeni bagażnika umożliwiają dobre manewrowanie samochodem na parkingu
~Michał
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
W nowym Mondeo widoczność jest bardzo dobra. Widoczność do przodu i na boki jest bardzo zadowalająca a do tyłu mamy dodatkowo kamerę cofania, która naprawdę uzależnia.
~Kamil
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bardzo dobra, nic nie przeszkadza. Światła dynamic led robią doskonałą robotę. Jedne z najlepszych świateł jakie miałem okazję użytkować.
~Marcin
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bardzo dobrze, zestaw czujników dookoła auta + kamera cofania + automatyczne parkowanie i wyjazd z zaparkowanego miejsca robią swoje.
~Kierowca
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Szeroki słupek mocno ogranicza pole widzenia
Ford Mondeo V Kombi