Lista ocen Ford Mondeo V Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW 2014-2019 (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacob K
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Pięknie wygląda nadal wpada w oko. Kolor Grey magnetic plus aluminiowe relingi i srebrne listwy oraz fabryczne ciemne szyby plus Ford Dynamic Led i panorama no robią robotę. Co do koloru to ciężki w utrzymaniu w czystości oraz bardzo podatny na rysy bo poprostu jest ciemny. Przód wybitnie narażony na odpryski już kilka mam. Generalnie jest dobrze. Brak korozji. Super maska ala mustang bo jednak ma coś z niego taki aston dla biednych.
~Carloss1986
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
To chyba pierwszy samochód, który oceniam żle ze względu na to, że jest za duży. Bezwładność skrzyni + rozmiar samochodu powodują, że parkowanie na zatłoczonym parkingu lub na osiedlu to koszmar. Klasa D rozrosła się za bardzo - podczas codziennego użytkowania to strasznie irytujące. Czuć, że Mondeo jest ciężkie
~PZ
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Wg mnie jedno z ładniejszych kombi w klasie. Super zwłaszcza z pakietem X albo w wersji Vignale. U mnie dodatkowo felgi 19tki no i dymiona seryjnie szyba. Plus za prawdziwe dwie końcówki wydechowe z tyłu i płynnie włączające się kierunkowskazy LED w stylu Audi z przodu.
~Kamil
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bez wad, lakier trzyma mocno, brak ognisk korozji. Wygląd rzecz gustu jednak sylwetka o wrażeniu dynamiczności i nowoczesnego wyglądu.
~Artur
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Trzeba uważać na kamienie. Nowe lakiery są bardzo delikatne. Część samochodów ma zderzaki w lekko innym odcieniu - taka ich uroda
~Zbyszek
Rodzina 2+2 się mieści. Tesciowa też