Lista ocen Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW 1989-1996 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~muchaoz(at)o2.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Jeśli ktoś potrzebuje taniego auta do jazdy po mieście i na niewielkie wyprawy - polecam. Koszta niezbyt wysokie, pod warunkiem, że nie inwestuje się w blacharkę. Bardzo dobre autko dla kogoś kto uczy się jeździć - pozwala wyczuć drogę i ma świetny widok z wewnątrz.
~Billy
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Przy cenie jaką za niego zapłaciłem, żałuję z całego serca że nie kupiłem czegokolwiek innego niż to coś. Nie polecam tego samochodu. Jest brzydki, pali jak smok, awaryjny i niewygodny.
~AdamQak
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
sprzedalm swoje za 8 tys zl w 2002r handlarzowi, spotkalem sie przez przypadek na CPN z nowym uzytkowniem ktory wymienil ww opisane korodujace drzwi kierowcy i przez dwa lata nic tylko jezdzi
~czyzo84
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Tanie części i niskie spalanie to ogromy atut modelu Uno. Za wymianę układu wydechowego zapłaciłem z montażem nie całe 200 zł a za sam wahacz 55 zł.
~pawcio777@wp.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Zadziwiająco drogie, jak na standard i roczniki... Zwłaszcza te ostatnie. Widać - ludzie go lubią (i nie mają na lepsze...?).
~MrDrum
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Teraz bez problemowo można znaleźć Uno w granicach 700-1500 zł w stanie nadającym się do jazdy.
~Radek
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Za śmieszne pieniądze niezłe autko \"rodzinne\" Alternatywa dla Malucha. W swojej klasie najlepszy.
~Qba
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Taki egzemplarz jest w granicach 2,7 tyś jak dobrze poszuka to nawet z gazem, więc jest nawet dobrze.
~StefanBe
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
jakość/cena zakupu - przeciętnie jakość/cena zakupu+eksploatacja+naprawy=koszt całkowity - doskonale
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW
6,9
~Użytkownik Uno
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Za małe pieniądze bardzo dobre auto do jeżdżenia i tanie w utrzymaniu.