Lista ocen Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW 1989-1996 (32) - Ergonomia

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawcio777@wp.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Nie rozpuściłem sie jeszcze w lepszych autkach (choć jeździłem kilkoma), więc jak dla mnie jest nieźle. Trzeba tyko zaakceptować trochę toporny design wnętrza i np. kolumny kierownicy. Radio trochę za nisko, podczas manipulacji odrywa uwagę od drogi. Słabe oświetlenie wnętrza lampką na środku sufitu. Bagażnik - tylko do użytku miejskiego. Na wakacje za mały (chyba, że solowe).
~Radek
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Całkiem przejrzysta tablica przyrządów. Wyłączniki na właściwym miejscu, w zasięgu ręki. Fotele dobre na krótkie trasy. Po 300km kierowca po prostu się męczy. W mojej trzydrzwiowej wersji zajęcie miejsca z tyłu sprawia sporo trudności osobom starszym lub otyłym.
~AdamQak
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
dozo miejsca dla 4 osob dla 5 doroslych ciasno, ale UNO mialo byc samochodem miejskim, tablica czytelna, wystko domyslne, wl swiatel awaryjnych - dla mnie kazde autko z wl na kolumnie kierowniczej jest zle pomyslane, bagaznik spory i praktyczny
~muchaoz(at)o2.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Co nieco dodać, ale nic ująć. Sporadycznie występował problem ze znalezieniem dźwigni do pokrywy silnika ;). Mimo, że auto nie posiada regulacji kierownicy i tylko podstawową siedzenia, można znaleźć wygodna pozycję.
~PN1500
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Siedzi się trochę jak na krześle, tzn wysoko, w wyprostowanej pozycji. Przełączniki ok, tylko pokrętła do nawiewów są bardzo nietypowe.
~TheDiscoFan
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Zdecydowanie brakuje w moim modelu klapki schowka po stronie pasażera oraz kieszeni w drzwiach po tej samej stronie. Deska rozdzielcza w miare OK
~przemoand@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
z przodu siedzi się wygodnie, może za uboga deska rozdzielcza. Jak na wrocławskie dziury i rocznik nie brzęczy wszystko w nim (na razie)
~TOM3Q1990
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Ergonomia: Kolejny pozytywny aspekt to wnętrze które jest dobrze rozplanowane wszystko jest czytelne i dobrze ułożone.
~kaiser.sousa@hoga.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
gałki kierunkowskazów umieszczone w taki sposób, że trzeba się przyzwyczaić, nie rozumiem ciagle pokręteł nawiewu powietrza.
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW
6,9
~Qba
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Sam plastik, dużo rzeczy skrzypi, wersja goła czyli nie ma nic nawet zamykanego schowka.