Lista ocen Fiat Stilo (457) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siwy1622
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
wyciszenie bardzo dobre nie mogę narzekać dla dla porównania powiem że jest lepsze od wyciszenia w peugeocie 407 z rocznika \'06r i porównywalne do audi A6 \'04r
~Darek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie jest tragicznie ale super tez nie. Wyraźnie słychać silnik. Jak wspominałem jezdze na w miare szerokich oponach i to też swoje hałasuje. No ale coś kosztem czegoś.
~YAMAKASI
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Swietne wiciszenie przy predkosci do 160 km/h potem daja o sobie znac szczeliny sky window ale nie w sposob zbyt nachalny. Wyciszenie od kol i silnika - wysmienite.
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Silnik głośny powyżej 3500 obr, przy szybszej jeździe-szum powietrza, głośne fabryczne opony. Ogólnie wyciszenie jest wystarczające dłuższa jazda nie jest męcząca z tego powodu
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
jezeli patrzac ogolnie na wszystkie silniki to nie jest dobrze, wiadomo benzyna jest cicha a ropniak zawsze bedzie glosny. to jest jtd szkoda ze nie multijet te sa wspaniale!
~Bonusso
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Albo słuch mi się poprawił, albo zrobiło się głośniej. Puka tu ,trzeszczy tam, a pokrywa bagażnika to już daje koncert. Ale olewam to, radio głośniej i nie ma problemu
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Troche slychac szum opon, zalezy na jakim dywaniku, wiadomo disel to nie benzyna. Przy 140, 160 mozna rozmawiac:) Przy tankowaniu wybaczam wszystkie niedogodnosci:)
~zbiniou
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Słychać szum opływającego powietrza, wyraźnie słyszalne opony na betonie. Sam silnik - jak wyźej. Najprzyjemniej jedzie się tym autem między 100 a 130 kmh. Powyżej staje się głośny.
~m
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nie jestem w stanie się wypowiedzieć jak to wygląda w każdym modelu z racji że posiadam otwierany dach który zwiększa głośność w środku, ale nie ma tragedii.
~kamil
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Niestety diesel mocno hałasuje, szczególnie uciążliwy bieg jałowy w korkach. W trasie słychać za to szum wiatru. Ratowałem się dobrym nagłośnieniem :)