Lista ocen Fiat Stilo (457) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rajmundas
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Raczej kiepsko. Mam wskazanie na wymianę w niedługim czasie koła dwumasowego więc może być to spowodowane właśnie tym. Samochód drży podczas biegu jałowego jak i podczas jazdy. Gdyby to drżenie wyeliminować to byłoby całkiem OK
~riwo@interia.pl
Hatchback 1.9 16V JTD Multijet 150KM 110kW
Właśnie. Jak już wcześniej wspomniałem w aucie jest głośno. Z tyłu nie da się rozmawiać powyżej 170 kmh. Silnik słychać zbyt dobrze w środku. Wyciszenie tylnego zawieszenia pozostawia wiele do życzenia. Zalecam kupować ciche opony.
~klimek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
To chyba najsłabszy punkt samochodu - nie jest zle ale bez rewelacji jak dla mnie mogli troszke wyciszyć bardziej. Na wysokich obrotach bez radyjka słychać silniczek> fakt faktem co to za autko co miło nie pomruczy właścicielowi:)
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Tu także spełnia oczekiwania, w trasie wyprzedzanie nie sprawia kłopotów z glośnością, w mieście nic nie słychać, dopiero po otwarciu okien można się zorientować, że coś chodzi. Duży plus
~marcinr82
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Wyciszenie auta mogłoby być lepsze. Silnik słyszalny jest na wolnych obrotach. Przy 4tys obr w zasadzie nie można już swobodnie rozmawiać. Przy 2500 obr jednakże spokojnie jest to możliwe.
~Bogdan
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Wyciszenie dobre, jak się jedzie po b.dobrej nawierzchni to nawet b.dobrze, niestety b.słabo wyciszenie od kół i wszystko się przenosi. Silnik dobrze wyciszony, świsty od uszczelek i na relingach.
~Robert 88
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
na naszych drogach w sumie nie ma co liczyc na naprawde dobre wyciszenie, zwlaszcza ze tutaj mamy doczynienia z twardym zawieszeniem, jest dobrze i nie am na co narzekac w gruncie rzeczy.
~Alex
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Mam diesela, ale jeździłem również silnikiem benzynowym 1.8 i muszę przyznać, że w tym drugim jest o wiele lepiej. Diesel mógłby być cichszy. Dla mnie od 110km/h w górę jest już trochę za głośno.
~Stilomaniak
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Wyciszenie dobre,w czasie jazdy można zapomnieć ,że pod maską pracuje diesel, jednak przy większych prędkościach daje o sobie znać nieco kanciasta karoseria, ogólnie jednak nie ustępuje porównywalnym modelom
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~Qb3k
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Powiem tak: im szybciej tym ciszej w porównaniu do innych aut którymi jeździłem. Na wolnych obrotach znam cichsze auta. Ale w kazdym razie jadąc ponad 200 mozna spokojnie rozmawiać czy słuchać radia.